ŞİLE“ENERJİSA” MUHTEŞEM BİR TÖRENLE HİZMETE GİRDİ

504

Şile  ENERJİSA Şubesi Kervansaray Enerji İşlem Merkezi  resmi açılışı gerçekleştirildi.  Kervansaray Köyü Muhtarı Veli İnce ve Kervansaray’lı genç girişimci Mehmet Mithat Koç ortaklığında açıldı.Veli İnce Kervansaray Köyü muhtarlığı, fırın işletmeciliği, kurbanlık büyük ve küçükbaş hayvancılığı yapmaktadır. Mehmet Mithat Koç aynı zamanda 100 ortaklı, tüm sermaye Dereköylerine ait KERVANSARAY GİRİŞİM YATIRIM İNŞ. VE TURİZM A.Ş. nin Yönetim Kurulu Başkanlığını da yapmaktadır.

ENERJİSA yetkililerinin üst düzey katılım sağladığı açılışa çok sayıda davetli katıldı.Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı,AK Parti Şile İlçe Başkanı Erdoğan Akgül,Şile MHP İlçe Başkanı Mustafa Pıçak,Ümraniye Esnaf Odası Başkanı Mehmet Özdil,ŞADER Başkanı Süleyman Hilmi Eren,Siyasi parti temsilcileri,Belediye Meclis Üyeleri,Muhtarlar,STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

 

Açılış öncesi EnerjiSA dan Direktör Ersin Esentürk ;Şile Enerji İşlem Merkezi 2 yıl önce sadece tahsilat noktası başladığını çünkü ENERJİSA işlem noktalarında sadece tahsilat yapıldığına dikkat çeken şirket yetkilileri bugün geldikleri noktada sadece enerji tahsilatının yanında diğer fatura işlemlerinin de tahsilatını gerçekleştirdiklerini ayrıca tüm elektrik açma kapama işlemleri,müşteri şikayetlerinin alımı,fatura itirazları ve kısa zaman önce başlattıkları internet satışı ve kampanyalarıyla tüm hizmetleri müşterilerimize en iyi şekilde vermeye çalıştıklarını söylediler.İstanbul’da 33 Lokasyonda hizmet verdiklerine dikkat çeken şirket yetkilileri ENERJİSA olarak tek gayelerinin müşterilerine yakın olmak ve onlara en iyi hizmeti sunmak olduklarını ifade ettiler.

 

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı’da açılışta yaptığı konuşmada Enerji İşlem Merkezinin ilçemize hayırlı olmasını diliyorum.İşletme sahiplerimize ve çalışma arkadaşlarına başarılar diliyorum rabbim bol kazançlar nasip etsin.Eminim ki ilçemizin her bir noktasından gelerek burada işlemlerini gerçekleştirecek olan insanımıza en iyi hizmetin verileceğine inanıyorum dedi.

EnerjiSA Şile Şubesinde ; elektirik abonolik, sözleşme, tahliye, taşıma, sözleşme açma – kapatma, güncelleme ve tüm elektrik işlemlerinin yanı sıra elektrik ve tüm diğer fatura ( İSKİ, İGDAŞ, TURKCELL, VODOFONE, TÜRKTELEKOM, İNTERNET, DİJİTÜRK V.S. ) ödemeleri yapılmaktadır. Ocak ayı itibariyle TT NET İNTERNET abonelik kayıt – kurulum işlemleride başlamıştır, avantajlı kampanya fiyatlarıyla hizmet vermektedir.

Açılış öncesi gerçekleştirilen konuşmaların ardından açılış kurdelesi ENERJİSA yetkilileri,Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı,Şile MHP İlçe Başkanı Mustafa Pıçak,Muhtarlar ile birlikte kesildi.Kurdele kesiminin ardından Şirket Logosunun bulunduğu pastayı Belediye Başkanı İlhan Ocaklı ve Şirket yetkilileriyle birlikte kestiler.