AĞVA DOSTLUK TURNUVASININ ŞAMPİYONU DENİZLİ KÖYÜ OLDU

606

Ağva Dostluk Turnuvası Şampiyonu belli oldu.Toplamda 20 takımım mücadele ettiği ve yaklaşık beş ay süren turnuvada Final Maçı Kızılcaköy ile Denizli köyü takımları arasında oynandı.Final maçında Kızılcaköy’ü üstün bir oyunla yenen Denizli Köyü Şampiyon oldu.

Üçüncülük maçında Standart Pompa Takımı ile Kurfallı karşılaştı , 3. Lük kupasını Kurfallı takımı kazandı. Turnuvaya katılan takımlar Pınarlı, Şuayipli, Karamandere, Koltuköy, Yağcılar,Karacaköy, İhsanoğlu Yazımanayır, Ubeyli, Gökmaslı, Kurfallı, Denizli, Kızılcaköy, Standart pompa, Soğullar,Hacıköy, Çataklı, Karabeyli, Göksu, Kadıköy oldular.

Turnuvada katılan tüm takımlara plaket verildi.Dereceye giren takımlara kupa verildi.Gol kralına ve en centilmen takıma kupa verildi.Standart Pompa turnuvanın ödül sponsoru oldu.

 

Dördüncü olan Standart Pompa takımına kupasını komite üyesi verdi.Turnuvada üçüncü olan Kurfallı Köyünün kupasını ŞADER Başkanı Süleyman Hilmi Eren verdi.

İkinci olan Kızılcaköy’ün kupasını Standart Pompa’dan Cihat Çelebi takdim etti.Turnuvanın Şampiyonu Denizli Köyünün kupasını Standart Pompanın sahiplerinden Şeref Timurlenk Çelebi verdi.

Turnuvada Gol kralı olan Denizli köyünün gol ayağı Gürdal Erzurumlu oldu.Turnuvanın en centilmen takımı ise Koltuköy Takımı oldu.Turnuvanın en az gol yiyen takımı Pınarlı Köyü oldu.Pınarlı Köyünün Kupasını ŞADER spordan sorumlu başkan yardımcısı Abdullah Karadeniz verdi.

Ağva Dostluk Turnuvası komitesi Faruk Çalık, Cihan Bilir, Niyazi Ceylan, Erdal Karadeniz, Okan Tüzen, Emre Günay ve ŞADER yönetim kurulu üyesi Hakan Şengül bu güzel ve anlamlı turnuvayı başarılı bir şekilde organize ettiler.