‘Teknolojik annelere’ özel hediyeler

343

Hifimyfi, Anneler Günü’nde klasik hediyelerden sıkılanlara sunduğu alternatif hediye önerileriyle, lider markaların özenle seçilmiş ürün koleksiyonlarını ‘teknolojik annelerle’ buluşturmaya hazır. Hifimyfi’ın Anneler Günü’ne özel sunduğu hediye seçenekleri arasında, dünyanın en önemli 5 hoparlör üreticisinden biri olan KEF’in kompakt dizaynlı kablosuz LSX hoparlörleri ve Hi-Fi kalitesinde kablosuz ses performansı sunan KEF MUO hoparlör öne çıkıyor. TV’yi duyma sorunu yaşayanların TV’yi iki taraftan da eşit olarak duyabilmesini sağlayan ‘Sennheiser Odyoloji Serisi’ de Anneler Günü’ne özel bir diğer alternatif.

Hifimyfi, Anneler Günü’nün klasikleşmiş hediyelerinden sıkılanlara özel hazırladığı ‘Anneler Günü alternatif hediye rehberiyle’ teknolojik bir Anneler Günü yaşatmaya hazır.

Hem dekoratif hem teknolojik: KEF LSX

Tasarım ve teknik özellikleriyle öne çıkan KEF LSX kablosuz hoparlör, hediye alternatiflerinde yüksek ses performansı ve dekoratif görünümü ile dikkat çekiyor. Kısa süre önce Bircom güvencesiyle Türkiye’de ilk defa satışa sunulan LSX kablosuz hoparlör, İskandinav kumaşından imal edilmiş 5 farklı renk seçeneğiyle dekoratif bir görünüm sergiliyor.

Mükemmel netlikte ses kalitesi ve geniş ses sahnesiyle gerçeğe en yakın ses tecrübesi yaşatan KEF LSX, dinlenen yerden bağımsız olarak odanın tamamına üç boyutlu bir çevresel sahne yerleştirerek müzik dinleme keyfini farklı bir boyuta taşıyor.

KEF MUO: Hi-Fi kalitesinde taşınabilir kablosuz müzik keyfi

Ünlü tasarımcı Ross Lovegrove’un tasarladığı, kullanım kolaylığı ve mobiliteye odaklanan KEF MUO kablosuz hoparlör, müziğin her detayını yansıtan performansıyla Anneler Günü hediye seçeneklerinden bir diğeri. Bilgisayar ya da mobil cihazlardan müzik dinlemek isteyenlere yüksek kalitede müzik dinleme keyfi yaşatan KEF MUO, sıradan taşınabilir hoparlörlerin aksine yüksek bass performansı ve doğal tiz sesleri ile Hi-Fi kalitesinde bir ses deneyimi sunuyor.

Dikey ve yatay kullanımda konumu algılayarak ses çıkışını konuma göre ayarlayan hoparlör, ‘Çiftli bağlantı’ özelliği sayesinde iki KEF MUO’nun birbirine eşleşmesine olanak tanıyarak geniş mekanlarda CD kalitesinde stereo müzik keyfi yaşatıyor. 4 farklı renk seçeneğine sahip KEF MUO’yu mobil cihazınızla birkaç saniyede eşleştirmek mümkün.

Duyma güçlüğü çekenlere özel kulaklık: ‘Sennheiser Odyoloji’

Bir kulağı az duyanların TV’yi iki taraftan da eşit olarak duyabilmesini sağlayan odyoloji serisi, konuşma seslerinin netliğini tek tuşla artırma, kişiselleştirilebilen kullanıcı profilleri ve geniş kablosuz kapsama alanı gibi özellikleriyle dikkat çekiyor.

Anneler Günü’nde, odyoloji serisinin öne çıkan ürünleri arasında yer alan Sennheiser RS 5000, kişisel dinleme ihtiyaçlarına göre geliştirilmiş yapısı, üç farklı dinleme profili ve seçimi sağlayan butonlarıyla hayatı kolaylaştırıyor. Stereo ve mono arasında geçiş yaparak her iki kulağın ihtiyaç duyduğu sesi verebilen kulaklık, çene altından geçen hafif kulaklık yapısıyla rahat bir kullanım sağlıyor.

Hifimyfi: Unutulmaz müzik yolculuğuna açılan kapı

KEF, Sennheiser, Bluesound, NAD, Oehlbach ve alanında lider markaların ürünlerine Bircom’un Kanyon’daki deneyim mağazasından ulaşılabiliyor. Ziyaretçilerine sunduğu mobil ses çözümlerine ek olarak hoparlör ve pikap çözümleri ile de evde müzik dinleme deneyimini en iyi şekilde geliştirmek isteyen Hifimyfi mağazası, High-End ürünlerin yer aldığı özel odada, farklı bir deneyim sunuyor.

KEF LSX kablosuz hoparlör satış fiyatı: 8,999 TL, KEF MUO kablosuz hoparlör satış fiyatı 1.999 TL, Sennheiser Odyoloji RS 5000 satış fiyatı 1.999 TL.