Teke ve Yeniköy’de İlhan Başkan Coşkusu…

172

Şile Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın yeniden adayı olan İlhan Ocaklı, 31 Mart mahalli idareler seçimleri kapsamında köy ziyaretlerine devam ediyor. Seçim çalışmalarını Yeniköy ve Teke’de sürdüren Şile Belediye Başkanı ve Şile Başkan Adayı İlhan Ocaklı, vatandaşları tek tek dinleyip iletilen talepler doğrultusunda istişare ve değerlendirmelerde bulundu.

“Yakın Zamanda Yaşadığımız Tüm Doğal Afetlerde Şile Belediyesi Görevinin Başındaydı.”

Başkan Ocaklı: “Ülkemizde meydana gelen orman yangınlarında, sellerde Şile Belediyesi olarak var olduk. Araçlarımızla iş makinelerimiz ile mesai arkadaşlarımız o alanlarda görev yaptı. Asrın felaketinde aynı gün Şile Belediyesi bölgeye gitti ve orada her türlü hizmeti verdi ve ilçemize gelen depremzede ailelere kapalı spor salonunda aylarca yardım malzemesi dağıtımı yaptık. Antakya’dan yüzlerce çocuğumuzu Şile’de misafir ettik. Çalışma arkadaşlarım Şile’den Antakya’ya gönül köprüleri kurdu. Sizin belediyeniz, sizin adınıza yaptı bunları.” vurgusu yaptı.

“Şile’ye Kazandırdığımız Toplamda 10 Milyar TL’yi Bulan Yatırımlara Yenilerini Eklemeye Devam Edeceğiz.”

Yeniköy’de düzenlenen programda vatandaşların görüş öneri ve taleplerini dinleyen ve Şile Belediyesi kaynaklarını hizmet odaklı gerçek belediyecilik hizmetleri için kullanacaklarını söyleyen Şile Belediye Başkanı ve Şile Belediye Başkan Adayı İlhan Ocaklı, Yeniköy Mahallesi ziyaretindeki konuşmasında vatandaşlara:  “2019-2024 yılları arasında ilçemize kazandırdığımız toplam maliyeti 10 Milyar TL’yi bulan yatırımlara, 2024-2029 yılları arasında yenilerini eklemeye devam edeceğiz. Yaşlı bakımevimiz, kreşlerimiz, teknoloji merkezimiz, yeni prestij caddelerimiz, köy meydanlarımız, hobi bahçelerimiz, kent müzemiz, sosyal belediyecilik çalışmalarımız, kırsal kalkınma çalışmalarımız ile insanımıza ve ilçemize her alanda katma değer sağlayacağız. Bizleri her zaman bağrına basan Yeniköylü hemşerilerimize teşekkür ediyorum.” şeklinde seslendi.

“Şile için İlk Günkü Heyecanla Çalışmaya Devam Edeceğiz.”

Teke Mahallesi’ndeki konuşmasında da vatandaşlara temel başlıklarda projelerini, hedeflerini ve yeni dönem Şile hayallerini anlatan Şile Belediye Başkanı ve Şile Belediye Başkan Adayı İlhan Ocaklı,  2019’dan günümüze Şile’nin mahallelerinin ihtiyaçlarına Şile Belediyesi olarak hızlı ve geçerli çözümler ürettiklerini söyleyerek: “Teke’de mahalle sakinlerimizle bir aradayız. Şile için ilk günkü heyecanla çalışmaya devam edeceğiz. Bize ilettiğiniz her türlü talep bizim için baş tacı. Bugüne kadar yaptığımız gibi, yeni dönemde de söz verdiğimizden çok daha fazlasını ilçemize kazandıracağız.” ifadelerini kullandı.

“29 Şubat’ta Açıklayacağımız Projelerimizle Şile’nin Yeni Vizyonunu Çizeceğiz.”

Şile Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı İlhan Ocaklı 29 Şubat’ta düzenlenecek proje lansmanıyla yeni dönemde yapacakları projeleri kamuoyu ile paylaşacaklarını belirtti.

Başkan Ocaklı; sosyal medya ve kurumsal web sitesi üzerinden duyurmaya başladıkları patihane, yaşlı bakımevi, kreş gibi projelerin haricinde teknoloji merkezi, yeni prestij caddeleri, köy meydanları, hobi bahçeleri, kent müzesi, sanayi alanları, kır düğün salonları gibi birçok sürpriz projenin açıklanacağı lansmanda paylaşılacak projeler ile Şile’ye her alanda katma değer sağlayacaklarına dikkat çekti.