Sur Yapı ‘Aynen öyle’ Kampanyası Başlattığını Açıkladı

472

Sur Yapı Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Barış Ekener, SUR şirketler grubu bünyesinde bulunan Sur Yapı inşaatın 10 Mayıs’ta başlattığı bir kampanya ile yaklaşık 1 ayda 107 milyon TL’lik satış yaptığını açıkladı. 0 peşinat ve 0 faiz ile satış yapan kampanya kapsamında 14 farklı Sur Yapı projesinden de satış gerçekleşti.

İKİ ŞEHİR, 11 İLÇEDE YER ALAN 14 SUR YAPI PROJESİ KAMPANYA KAPSAMINDA

Sur Yapı Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Barış Ekener, Sur Yapı’nın Sancaktepe’de Lavender, Sultanbeyli’de İlkbahar 1-2 ve Gölbahçe Evleri,  Ümraniye’de Şehir Konakları ve Exen İstanbul, Koşuyolu’nda Excellence, Maltepe’de Yeşilmavi, Eyüp’te Axis Ofis, Ispartakule’de Bahçeyaka, Güneşli’de Mirage Rezidans, Kâğıthane’de Tempo City, Topkapı’da Topkapı Evleri ve Bursa Nilüfer’de Marka Rezidans projelerinin de 24 Haziran’da son bulacak kampanya kapsamında yer aldığını belirtti.

107 MİLYON TL’LİK KONUT SATIŞI GERÇEKLEŞTİRDİ

Kampanyanın gördüğü ilgiden memnun olduklarını belirten Ekener, “Aynen Öyle adını verdiğimiz kampanyamızda iddialı bir yola çıkmıştık. Kampanya kapsamında 107 milyon TL’lik konut satışı gerçekleştirdik. Özellikle sıfır peşinat, sıfır faiz ve 120 aya varan vadelerle konut alıcıları tasarruflarına dokunmadan rahat ödeme koşullarıyla lüks projelerimizden ev sahibi olma fırsatı buldu. Kampanyamıza ilgi gösteren herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz. Kampanyamız 24 Haziran tarihine kadar devam ediyor” dedi.

24 HAZİRAN’DA KAMPANYA SON BULACAK

Sektörde öncü projelere imza atan Sur Yapı, “Aynen Öyle” kampanyası ile büyük ilgi gördü. Sıfır peşinat ve sıfır faiz imkanının sunulduğu kampanya kapsamında ayrıca 120 ay yüzde 0,45 vade seçeneği de bulunuyor. İki şehirde 11 ilçede yer alan 14 Sur Yapı projesinde geçerli olan kampanya kapsamında toplam 107 milyon TL değerinde konut satışı gerçekleştirildi. Kampanya 24 Haziran tarihinde son bulacak.

DHA