Dörtler Otomotiv’den Dört Dörtlük İftar

2507

Dörtler Otomotiv ve Plastik sanayi LTD Şti nin sahibi Yılmaz Şengül Ramazan Bingöl et Lokantası terasında dostlarına iftar verdi. Yaklaşık 150 kişinin katıldığı iftarda adına yakışır bir misafirperverlik ortaya koyan Yılmaz Şengül ve Kardeşleri katılanlardan tam not aldı.

Dörtler Otomotiv ve Plastik Ltd. Şti, çalışanları, tedarikçileri, iş çevresinin ve yakınlarının davetli olduğu muhteşem bir  ‘Aile İftarı’ programı gerçekleştirdi.

Ramazan Bingöl Et Lokantası terasında gerçekleştirilen iftar programına katılım yoğun oldu. Dörtler Otomotiv ve Plastik şirketinin ortakları Yılmaz Şengül, Sönmez Şengül ve Aydın Şengül kardeşler birlikte misafirlerini kapıda karşıladı. Tüm davetlilerle tek tek ilgilenerek oturacakları masalara kadar eşlik ettiler.

Ezanın okunmasıyla iftarlarını açan misafirler Ramazan Bingöl Et Lokantasının leziz et çeşitlerini tattılar. Yılmaz Şengül hiçbir masraftan kaçınmayarak deyim yerinde ise misafirlerine dört dörtlük bir iftar yaşattı.

İftar sonrası Şengül kardeşler misafirleriyle bol bol sohbet ettiler. İftar programı çay ve tatlı ikramından sonra son buldu.