MEŞHUR SAMPİ PİDE ŞİLE’DE AÇILDI

1162

Şile Markalaşmaya devam ediyor. Şile Cumhuriyet Caddesinde görkemli bir törenle Sampi Pide Şile Şubesi açıldı.

Dünyanın Pide Markası Şile’de

Açılış kurdelesini Sampi Yönetim Kurulu Başkanı Yağmur Öztürk ,Şile Şube İşletmecisi Orhan Küçükerman, Şile Kaymakamı Salih Yüce, Sampi Genel Müdürü Ercan Yılmaz, Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk, Sampi Yönetim Kurulu Üyesi Ziya Koçalan, MHP MYK Üyesi Erdem Karakoç, Eski Kızılay Başkanı Tekin Küçükali, MHP Şile İlçe Başkanı Mustafa Pıçak, Meclis üyeleri Doğan Gürsoy, Hüseyin Kırcalı, Ahmet Yıldırım birlikte kestiler.

60 farklı içerikli pide hazırlayan Sampi, farklı damak zevklerine hitap ediyor. Vejetaryeninden kırmızı et tercih edenine, beyaz et seveninden çocuklara kadar herkesin zevkini düşünen pide ustaları yumuşak, bol malzemeli, dumanı üstünde pideler hazırlıyor.

 “ Damak çatlatan lezzetlerin sırrı, kullanılan malzemelerde saklı! “

Geleneksel Samsun Pidesini günümüzün modern ve hijyenik üretim yöntemleriyle sevenlerine sunan Sampi Pidenin benzersiz lezzetinin sırrı, sebzenin en tazesini, etin en kalitelisini kullanmasıdır. Düşük yağ oranına sahip %100 dana eti ve günlük hazırlanan sebzeler ile yapılan pideler “ Sampi Pide “ restoranlarında enfes bir tada bürünmektedir.

Tecrübeli pide ustaları, deneyimli yönetim kadrosu ve ilk günkü heyecanını hiç yitirmeyen girişimcileriyle Sampi Pide, lezzet ve hizmette kalitesini ortaya koymuş franchise şube ağı ve başarılı işletmesiyle, sektörde günümüzün ve geleceğin parlayan yıldızı olmaya devam edecektir.

2017 Yılında %50 Büyüme Hedefliyoruz

Sampi Yönetim Kurulu Başkanı Yağmur Öztürk; “İstanbul başta olmak üzere, yurt genelinde yüzde 50’lik bir büyüme hedefliyoruz. Son dönemlerde piyasalardaki durgunluğa rağmen şaşırtıcı bir şekilde çok sayıda yeni bayi talepleri var. Markamıza olan ilgi gün geçtikçe artıyor. Bu da daha çok yüreklenmemizi sağlıyor. Aralarında Fatma Öztürk Gümüşsu, Ziya Koçalan ve Ercan Yılmaz gibi sektörde deneyimli isimlerin bulunduğu yönetim kurulumuzla birlikte daha büyük başarılara imza atacağımıza gönülden inanıyorum. Şile şubemiz Şilelilere hayırlı olsun’’ şeklinde konuştu.

Sampi Genel Müdürü Ercan Yılmaz, Samsun’un geleneksel pidesi başta olmak üzere alternatif menülere sahip olan Sampi’nin kendi sektöründe hak ettiği noktaya çok kısa sürede varacağını kaydetti. Yılmaz şu bilgileri verdi: “Bugün burada daha kaliteli hizmet vermek için attığımız adımlardan birini görüyorsunuz. İstanbul’un gelişen ve şirin İlçesi Şile ’yede şubemizi açmış bulunuyoruz. Şimdi daha kolay ulaşılabilir lokasyonda, menüsü daha zengin bir Sampi ile Şile’deyiz. Tüm misafirlerimizi kendi evlerinin rahatlığı ve sıcaklığını hissedebilecekleri yeni şubemize bekliyoruz. ”dedi.

Şile Şube işletmecisi Orhan Küçükerman; İstanbul genelinde hızla büyüyen marka, birbirinden lezzetli ve her geçen gün çeşitlilik kazanan pideleri ile Şile halkına farklı pide lezzetlerini sunmaya başladık. Orjinal Samsun Pidesinin lezzetini klasik kıymalı, kuşbaşılı, peynirli pidelerle sınırlamayan Sampi; sebzeli, kavurmalı, sucuklu, tel peynirli, tereyağlı-yumurtalı gibi 60 çeşit pide seçeneği sunuyor ve her türlü damak zevkine en yüksek kalitede hizmet vermeye başladık. Şile’mize hayırlı olsun. Açılışımıza katılan tüm dostlarıma teşekkür ediyorum dedi.