Şile’de İlk Kez 3.Nesil Kahve Sunan Bir Mekan: Nefisss Kahve

1592

Kahve hiç şüphesiz birçoğumuz için en vazgeçilmez içeceklerden biri. Güne dinç başlamak için veya keyifli sohbetlerde bize eşlik eden bu güzel lezzet hayatımızın merkezi haline geldi. Üçüncü nesil kahve akımının yaygınlaştığı bugünlerde daha kaliteli kahveler tatmak önem kazandı. İşte buram buram kahve kokusunu doyabileceğiniz en iyi mekan…

Şile’nin en ferah Caddesi Kumbaba da hizmet vermeye başlayan Nefisss Kahve 3. Nesil kahve severlerin Şile’de ilk buluşma noktası olmaya aday sıcacık bir mekan.

Dünyanın en kaliteli kahve çekirdekleri olan Arabica,Orta America,Latin America çekirdeklerinden oluşan menüde seçtiğiniz kahve sipariş verdiğiniz anda değirmende çekilerek kişiye özel olarak usta eller tarafından hazırlanarak sunuluyor.

FARKLI AROMALARLA ZENGİN KAHVE SUNUMU

18 farklı kahve çeşidi, organik bitki çayları ve tatlı seçenekleriyle İstanbul çapında en çok alternatifi sunan Nefisss Kahve’nin sahipleri Aras Arslan ve Kenan Arslan dünyanın en kaliteli kahvelerinden oluşan bir kahve menüsüne sahip olmakla iftihar ediyorlar. Farklı kahve demleme yöntemleri ile farklı aromalarla zenginleşen sunumlarıyla da Şile ve çevresinde ve hatta tüm İstanbul’da adından söz ettireceğe benziyor.

Mekana hakim olan ev sıcaklığı, hijyen ve samimiyet İstanbul’un kalabalığından sıkılanlar için Nefisss Kahve dinlendirici bir sığınak kılıyor. Mekan bu anlamda bir cafede bulabileceğiniz maksimum huzuru sizlere sunuyor.

Sağlıklı yaşam trendinin vazgeçilmezi organik ve gerçek gıdaları bulabileceğiniz bu mekanda sıcak ve samimi bir sohbet de sizi bekliyor. Sabah 10’da açılan mekan, gece son konuklarını yolcu edene kadar da açık.