YAZARLARIMIZDAN BETÜL ÂŞIK’IN YENİ KİTABI OKURLARIYLA BULUŞUYOR

738

Yazarımız geçtiğimiz Kasım ayında Çikolata Kahvesi adlı psikolojik romanıyla karşımıza çıkmıştı. Şimdiyse içinde aşk, sosyal hayat ve insan analizlerinin olduğu anlatım ağırlıklı güzel bir eserle karşımızda.

Dört serilik bir roman olan Aşkın Dört Mevsimi “İlkbahar”  okuyucusuyla buluşmaya başladı. Eser,  Çınaraltı Yayınlarından çıktı. Tüm seçkin kitapevlerinde ve internet kitapçılarından edineceğiniz romanda kendinizden çok şey bulacağınıza inanıyoruz.

Kitabın arka kapağından:
Yalnızlığı herkes farklı yorumlamıştır…

Yanan bir mumun aleviyle dertleşecek kadar sevimsizleşen bir hayatın parçası olmak, kimsenin sahip olmak isteyeceği bir kader olmasa gerek…

Kimi, insanlığa kalabalıklar içindeki yalnızlığını anlatmaya çalışırken en anlaşılır şekilde, kimi ise çırılçıplak bir yalnızlığın en soğuğunu yaşıyor olmanın dayanılmaz ağırlığını anlatmaya çalışıyordu kendi kendine…

O da öyle düşünüyordu…

O da yalnız hissediyordu…

Ona göre kimse onun kadar yalnız değildi…

Bir portakal kokusu insanı ne kadar mutlu edebilir?

Gözyaşlarıyla ağırlaşan yastıklara ne kadar sarılabilir?

Ve bir gün öyle bir şey oldu ki…

Hiç tahmin etmemişti…

Ama asla umudunu yitirmemişti…

Bazen öyle anlar olur ki, gözlerin inanmasa da yüreğin fısıldar usulca ve şöyle der: “Sakın umutsuz olma, sen de mutlu insanlar kervanına katılacaksın bir gün… Ve o gün, senin hikâyen başlayacak herkesin yaşamak isteyeceği…”

Mucizelere inanıyorsan aramıza hoş geldin…

 

www.betulasik.com

www.cinaraltiyayinlari.com