Ümraniye Karabekirspor İftarına Yoğun İlgi

889

Karabekir Spor Kulübü’nde; Ümraniye Belediyesinin katkılarıyla düzenlenen iftar programına Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Maliki Ejder Batur, Mahmut Eminmollaoğlu ve Sibel Şenocak katıldı. 

Programa; Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Maliki Ejder Batur, Mahmut Eminmollaoğlu ve Sibel Şenocak’ın yanı sıra; Sivas Spor Kulübü Başkanı Mecnun Odyakmaz, Karabekir Spor Kulübü Başkanı Salim Çetinkaya ve Karabekirsporlular katıldı.

Karabekir Spor Kulübü Başkanı Salim Çetinkaya bir selamlama konuşması gerçekleştirerek, Ümraniye Belediyesine ilçedeki kulüplere katkılarından dolayı teşekkür etti.

Sivas Spor Kulübü Başkanı Mecnun Odyakmaz, Karabekirspor’a başarılar dileyerek, iftar programı için emeği geçenlere teşekkür etti.

Programdaki konuşmasında belediye faaliyetleri hakkında bilgi veren Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Maliki Ejder Batur, “Kadir Gecemiz mübarek olsun. Allah tekrarına kavuştursun” dedi.

Programın sonunda Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları; Karabekirspor yönetimine plaket ve minik oyuncularına da sertifikalarını takdim ettiler.