ÜMRANİYE İNKILAP SPOR’DA BAŞKAN FATİH AYSEL

501

TFF 1.Amatör Ligi ekiplerinden 2018 yılında kurulan İnkılap Spor Kulübü mevcut başkanı Fatih Aysel olağanüstü genel kurulda yeniden başkanlığa seçildi.

İnkılap Spor Kulübü, bugün kulüb binasında olağanüstü kongre düzenledi. İki adayın olduğu kongrede Divan Başkanlığı’nı Gürsel EZBER yaparken, başkan adayları Fatih AYSEL ve Abdullah AYDIN seçim için yarıştılar. 69 üyenin katıldığı seçimde oyların 37 ‘sini alan Fatih Aysel Kongre sonunda tekrardan İnkılap Spor Kulübü Başkanı seçilerek güven tazeledi.
Fatih AYSEL’ den Teşekkür Konuşması; İnkılap Spor Kulübü’nün olağanüstü seçimli genel kurulunda başkanlığa seçilen Fatih AYSEL, teşekkür konuşması yaptı:
İnkılapspor’un yeni bir döneme açıldığını belirten Fatih AYSEL, “İnkılapspor bugün yeni bir döneme, ufka açılmıştır. Bugün bir değişimin başlangıcı olmuştur. Katılımcı, paylaşımcı, dürüst, çalışkan ve hedefi İnkılapspor’u her an yukarı taşımak olan bir süreç geçireceğiz” diye konuştu.
Zor günlerin yanında güzel günler de geçireceklerini aktaran Fatih AYSEL, “Önümüz aydınlık, geleceğimiz parlak. Tüm yönetici arkadaşlarımla size söz veriyoruz. Hiç merak etmeyin. Zor günlerimiz olacak ama zor günlerin yanında güzel günlerimiz de olacak. Bu vazifeyi tekrardan teslim alıyoruz, yarın sabahtan itibaren İnkılapspor adına daha güzel şeyler yapmak için söz veriyoruz” ifadelerini kullandı.
“HERKESİN BİRBİRİNE SARILDIĞI BİR İNKILAP SPOR İÇİN MÜCADELE EDECEĞİZ”