STANDART POMPA AİLESİ PİKNİKTE BULUŞTU

1318

Standart Pompa her yıl düzenlediği geleneksel kaynaşma ve motivasyon pikniğini bu yıl Best Western Şile Gardens Otelin bahçesinde düzenledi.

Pompa sektörünün ileri gelen firmalarından STANDART POMPA sahipleri, çalışanları, aileleri ve çocukları ile birlikte kaynaşma ve motivasyon amaçlı düzenledikleri piknik güzel görüntülere sahne oldu.

Emekçilerine verdiği önemle öne çıkan Standart Pompa bu yılda düzenlediği kaynaşma ve motivasyon pikniğinde gönüllerince eğlendiler.

 

Standart Pompa ortakları Şeref Çelebi, Cevat Terzi, Erol Çelebi, yönetim kadrosu, çalışanları, aileleri çocukları ile birlikte güzel bir gün geçirdiler.

Piknikte çalışanlarına ve ailelere seslenen Şeref  Çelebi, “etkinliğimize katılımları ile bu güzel tabloyu oluşturan çalışanlarımıza ve ailelerine teşekkür ederim” dedi.

Çuval yarışı, halat çekme yarışı, sandalye kapma yarışı ve çeşitli oyunlarla devam eden piknik şölenine katılan herkes, kendileri için kurulan oyun alanlarında günlük hayatın stresinden uzak, keyif dolu bir gün geçirdi. Palyaçolar eşliğinde gönüllerince eğlenen çocuklar unutulmaz bir gün yaşadı.

Çelebi ve Terzi aileleri Şile’den vazgeçmediklerini bir kez daha kanıtladılar.