ŞİLE’DEKİ EMLAKÇILAR YEMEKTE BULUŞTU

1259

Şile, Ağva ve Civar Köyleri Emlakçılar Derneği baharın gelmesiyle birlikte meslektaşlarını moral motivasyon yemeğinde bir araya getirdi.

Şile’nin nezih mekanlarından Saklı Nehir’de düzenlenen yemeğe Şile Kaymakamı Salih Yüce, İstanbul Umumi Emlakçılar Odası Başkanı Nizamettin Aşa, Başkan vekili Alev Yaman, MHP İlçe Başkanı Mustafa Pıçak, Meclis Üyesi Doğan Gürsoy, ŞADER Başkanı Rahmi Çakar, Şile Esnaf Odası Başkanı İlhan Ceyhun, Şile eski İSKİ şube müdürü (Üsküdar ve Beykoz İSKİ Şube Müdürü), STK temsilcileri, muhtarlar, emlakçılar ve seçkin davetli topluluğu katıldı.

13 Mayıs Cumartesi akşam Saklı Nehir’de sıcak bir bahar akşamında bir araya gelen emlakçılar, aynı zamanda da “yaza merhaba” demiş oldu.

Şile Emlakçılar Dernek Başkanı Kadir Gül yaptığı konuşmada; bu dernek 2000 yılında kurulmuştur. Kurucularımıza ve o günden bu yana derneğe başkanlık etmiş herkese teşekkür ediyorum.  İlçemizde sektörümüzü temsil etmenin de mutluluğunu sizlerle paylaşıyoruz. Amacımız her zaman olduğu gibi birlik ve beraberlik içinde vatandaşa en güzel ve en doğru hizmeti verebilmektir. Bunun için de tüm arkadaşlarım ellerinden gelen gayreti gösteriyorlar. Elbette ki bizlerin de bazı eksikleri mevcuttur, önemli olan bu eksik ve hataları düzeltmek için bir farkındalık oluşturmak. Bizleri bu gece yalnız bırakmadığınız için siz saygıdeğer tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Şile Kaymakamı Salih Yüce de konuşmasında emlakçılara seslendi. ”Ben hemen her konuşmamada bir sözümle hitap ediyorum, o da nedir, Türkiye’nin en güzel şehri İstanbul, İstanbul’un en güzel ilçe Şile’dir. Bu bilinçle hareket edince yaşadığınız ilçenin kıymetini daha iyi anlar, hizmeti de ona göre yaparsınız. Bu akşam emlakçılarla bir aradayım yani bize yaşadığımız yeri temin eden kişilerle birlikteyiz. O yüzden sizin işiniz çok önemlidir ama bizleri de bazen düşünün bizler memuruz, ona göre muamele yapın” diyerek konuşma arasında espri ile karışık sözleri dikkat çekti.

Protokol konuşmalarının ardından THM sanatçısı Burhan Yıldırım sazı ile türkülerini seslendirdi, ardından Kafkas ekibi dansları ve muhteşem şovları ile büyük beğeni topladı. Emlakçılar Dernek Başkanı Kadir Gül yere uzanıp, bıçak saplama oyununda ilk bıçağı karnında bulunan tahtaya Kaymakam Salih Yüce sapladı. Gösteri boyunca heyecanlı anlar yaşayan konuklardan büyük alkış geldi.

Emlakçılar ve İnşaatçıların bir araya geldikleri gecede bol bol sektör muhabbeti yapıldı.