ŞİLE YILDIZSPOR’DA HEDEF 3.LİG

1372

Şile Yıldızspor BAL Ligine çıktından sonra hedefini büyüttü. Önce tecrübeli hoca Metin Köksal Terzi ile anlaştı. Yeni transferlerle kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Şile’de iftarda buluşan Şile Yıldızspor sevenleri takımlarına maddi ve manevi desteklerinin devam edeceğini söylediler. Kulüp Başkanı Hasan Çiftçi ve ekibi çıtayı iyice yükselttiler.

Şile Mercanköşk tesislerinde verdikleri iftara Şile Kaymakamı Salih Yüce, Şile Garnizon Komutanı Albay Ali Beşir,Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları, Şile Belediye Meclis Başkanvekili Av. Eren Özdemir, MHP Şile İlçe Başkanı Mustafa Pıcak,Meclis üyeleri, İş adamları, ŞADER Başkanı Rahmi Çakar, Muhtarlar, Teknik Direktör Metin Köksal Terzi, teknik heyet ve futbolcular katıldı.

Kulüp Başkanı Hasan Çiftçi yaptığı konuşmada maddi ve manevi desteklerinden dolayı Kaymakam Salih Yüce’ye, Belediye Başkanı Can Tabakoğlu’na ve İş Adamlarına teşekkür etti. Sizlerin destekleri devam ettiği sürece bizde Şile’nin adını duyurmaya devam edeceğiz. Bu yılki hedefimiz inşallah 3.Lige çıkmak olacak dedi.

Bizle Şile’nin Turizm Elçisiyiz

Genel Kaptan Fatih Yıldız; biz Şile Yıldızspor camiası olarak Şile’mizi sporla beraber tüm Marmara bölgesine Turizm olarak ta tanıtıyoruz. Geçen yıl İstanbul’a tanıttık. İstanbul’un bütün semtlerinden takımlar Şile’ye geldiler, bizlerde onların sahasına gittik. Bu sene BAL Liginde mücadele edeceğiz. Marmara Bölgesi takımları Şile’ye gelecekler. Maçtan bir gün önce gelerek Şile’yi gezecekler, Şile’de konaklayacaklar ve esnafımıza da katkıda bulunacaklar. Sporun yanında Şile’nin turizm elçisi olacağız. Yetkililerden isteğimiz Şile stadının bir an evvel standartlara uygun hale getirilmesi dedi.

Başarı varsa Ödülde var

Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu yaptığı konuşmada başarının olduğu yerde mutlaka da ödül vardır. Şile Yıldızspor başarılarıyla göğsümüzü kabarttı. Bende Yerel yönetici olarak elimden gelen tüm desteği veriyorum ve vermeye de devam edeceğim. Kulüp Başkanımız aynı zamanda meclis üyem Hasan Çiftçi’yi tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum dedi.

Şile Kaymakamı Salih Yüce; bende eski bir amatör futbolcu olarak Şile Yıldızsporumuzu tebrik ediyorum. Şile’mizin adını tüm İstanbul’a ve şimdide Marmara bölgesine duyuracağı için teşekkür ediyorum. Ben Şile Kaymakamı olarak üzerime ne düşüyorsa yapmaya hazırım dedi.