ŞİLE YILDIZSPORA BU SONUÇ YAKIŞMADI

700

3.Lig 1. Gurupta mücadele eden Şile Yıldızspor kendi eninde oynadığı maçta Bucaspora 2-0 yenilerek kümede kalma mücadelesinde yara aldı.

Bu sezon ligde pek iyi günler geçirmeyen Şile Yıldızspor ikinci yarıya yeni yönetim ve yeni transferlerle girdi.Yeni yönetim üzerine düşen görevi fazlasıyla yaptı.Hocanın istediği transferleri yaparak üzerine düşen görevi yaptı.Bu umutlarla ikinci yarı maçlarına başlayan Şile Yıldızspor ligde kalma mücadelesini sürdürüyor.

Ligin ikinci yarısına kendi evinde Karaköprüsporu yenerek başladı ve taraftarlarını umutlandırdı.Fakat geçen hafta Silivrispor deplasmanında pek bir varlık gösteremedi ama yinede 1 puan almasını bildi.Dün kendi sahasında olmazsa olmaz bir maça çıktı.Rakip Bucaspor du.Tüm Şileli taraftarlar Şile Yıldızspordan galibiyet bekliyordu.

Maalesef maçın başlama düdüğü ile Bucaspor Şile Yıldızspor un üzerine gelmeye başladı ve her iki yarıda da oynadığı güzel ve istekli futbolla Şile Yıldızsporu 2-0 yenmeyi başardı.

Sahada ruhsuz bir Şile Yıldıspor vardı.Şile Yıldızspor kalecisi Alptekin takımını fark yemekten kurtardı.En az yüzde yüzlük 5 pozisyonda gole izin vermedi.Biraz kaptan Aykut birazda Yeni transfer Burak Balaban mücadele ettiler.

Şile Yıldızspor bu sonuçla ligde kalma şansını baya zora soktu.Taraftarlarını hayal kırıklığına uğrattı.Yönetim kurulunu hayal kırıklığına uğrattı.Şile Yıldızsporlu teknik heyetin ve futbolcuların kendine gelmesi ve bir an evvel toparlanmaları lazım.Şile Yıldızspor yönetimi elinden geleni yapıyor ,zor şartlarda ödemelerinizi yapmaya çalışıyor.Sizde teknik heyet ve futbolcular olarak lütfen üzerinize düşen görevi yapın ve uykudan lütfen uyanın.

Bir takım maç kaybedebilir ama böyle isteksiz ve ruhsuz olamaz Oynarsınız mücadele edersiniz ama yenilirsiniz.

Maç boyunca Bucaspor kalesinde bir tek gol pozisyonu yok.Tam bir hayal kırıklığı.