ŞİLE YILDIZSPOR GEMA POLİMER İLE YENİDEN…

200

Şile’yi 3. Lig’de temsil eden Şile Yıldızspor ile Gema Polimer arasında ki anlaşma yenilenerek sponsorluk anlaşması imzalandı.

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı ev sahipliğinde Mercan Köşk Sosyal Tesislerinde gerçekleşen görüşmeler sonucu  Şile Yıldızspor ile  Gema Polimer Plastik Ürün San. Tic. A.Ş. arasında sponsorluk anlaşması imzalandı. Atılan imza sonucunda kulüp 2022-2023 sezonunda da GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZSPOR adıyla lige  katılma kararı aldı.

Yaptığımız işi asla küçümsemedik,

İmza protokol öncesi açılış konuşması yapan Şile Yıldızspor Başkanı Hasan Çiftçi tüm katılımcılara “hoş geldiniz” dedikten sonra; “Belediye Başkanımız sağolsun. Bizlere her zaman desteklerini verdiler. Değerli yönetim kurulumuzla ve sizlerin desteği ile geçen yıl ki sezon idare ettik. Yaptığımız işi asla küçümsemedik, kolay değil, Türkiye’nin 93 takımından İstanbul Anadolu Yakasında iki tane takım kaldı. Bazı takımlar  trilyonlar harcadı ve yine de düştü. Demek ki biz iyi yönetiyoruz. Yönetim olarak, Belediye olarak Kaymakamlık olarak. Sıkıntılarımız var mı var, problemlerimiz var mı var ama bir şeyi göz ardı etmeyelim. 15 gün önce Federasyon seçimlerine gittik orada gördük ki birçok takımın 5 trilyon, 8 trilyon, 10 trilyon kulüplerin borçları var. Şile Polimer Yıldızspor Şile’nin takımı, hep birlilikte el ele verip desteklerle birlikte hem transferlerimizi hem de sezonu rahat bir şekilde geçiririz. Amacımız bu takımı hep beraber iyi bir yere taşımak. Şuanda iki büyük sorunumuz vardır. Sporculara kalacak bir yerle, ekonomik yönden sıkıntıdayız. Ben yönetim kuruluma, Belediye Başkanıma, Mehmet ağabimize çok teşekkür ediyorum. Yeni sezonda başarı bizimle olsun, hayırlı olsun”

Şile’nin değerlerine sahip çıkıyoruz

Gema Polimer Plastik Ürün San. A.Ş. yönetim kurulu Başkanı Mehmet Aydın’da konuşmasında; “ben her zaman Şile’yi ve takımımızı zaten destekliyorum, bu bizim takımımız. Hatta yalnızca Şile Yıldızsporu değil, diğer takımlara da gereken desteği veriyorum. Bizim dediğimiz, Şile’ye değer katan her şeye destek veriyoruz. Bu yalnızca benim veya bizlerin desteğiyle de kalmamalı, herkes elinden geleni yapmalıdır. Bende imkanlarım dahilinde elimden geleni yapmaya çalışıyorum.. Yeni sezonumuz hayırlı olsun” dedi.

Yönetici Ünal Başaran’da; “tüm yönetim kurulu arkadaşlarımız zor şartlar altında ellerinden gelenin fazlasını yaptılar. Halen daha yapmaya çalışıyorlar ben kendi adıma desteklerinden ve emeklerinden dolayı hepsine teşekkür ediyorum” dedi.

Bizler yine de ne gerekiyorsa yapacağız.

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı^da “bu işler gönül işi, Şile’nin değerlerine sahip çıkıyoruz. Bu işten hiçbirimiz gelir elde etmiyoruz. Bu takımlar bizim, Şile’de üç takım var hepsine elimizden geldiği kadar destek olmaya çalışıyoruz. Fakat bu yalnızca bizlerin desteği ile de olmaz, tüm esnafımız sahip çıkmalıdır. Anadolu’da böyledir. Herkes karınca kararınca desteğini verir. Esnafa çıktıklarında çorbada tuzum olsun diye herkes gönlünden bir şeyler verir. Bizde de öyle olması lazım. Bizler yine de ne gerekiyorsa yapacağız. Yeni projeler üretip, kulübe kaynak üretmemiz lazım. Mehmet abi gibi, Ünal abi gibi, sizler gibi herkes sahip çıkması lazım. Çünkü aynı ideal uğruna mücadele veriyoruz. Bir çok insan bu topa girmekten kaçarken sizler hiçbir karşılık beklemeden zamanınızı, paranızı harcıyorsunuz. Allah sizin gibilerin sayısını artırsın. Hepinize teşekkür ediyorum. Kendi adıma yapılması gereken ne varsa aldım kabul ediyorum. Sadece Gema Polimer Yıldız spor değil, Şilespor, Denizspor olarak. Zaten amacımız hepiniz bir çatı altında toplanmanız ki zaten Şile Yıldızspor abi konumunda. Dolayısıyla bunları kazanmamız lazım, Şile’nin değerleri hepimizin ortak değerleridir. Bu anlaşmanın hayırlara vesile olmasını diliyorum” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Kulübümüzün her dönemde maddi – manevi yanında olan Belediye Başkanımız Sayın İlhan Ocaklı’ya, sadece kulübümüze değil ŞİLE’ye olan sevdasını sponsorluğa yansıtmaya devam eden Sayın Mehmet Aydın’a Şile ve Şileyıldız adına sonsuz şükranlarımızı sunarız…