ŞİLE MHP İL BAŞKANI BÜLENT KARATAŞ’I COŞKUYLA KARŞILADI

0
49

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul İl Başkanı Bülent Karataş 39 İlçeyi ziyaret kapsamında Şile İlçe Başkanı Mustafa Pıçak ve Yönetimiyle bir araya geldi.

İstanbul’un 39 ilçe teşkilatını ziyaret eden Karataş, bugün Şile İlçe Teşkilatını ziyaret ederek, 18 Mart’ta yapılacak olan 12. Olağan Kurultay’a davet etti.

Şile İlçe  teşkilatı üyelerinin de hazır bulunduğu MHP Şile  İlçe Başkanı Mustafa Pıçak’ın misafiri MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş oldu.

Bir süre baş başa görüşen İl Başkanı Karataş ve İlçe Başkanı Pıçak  daha sonra teşkilat üyeleriyle bir araya geldi.

Toplantıya Şile Muhtarlar Dernek Başkanı Murat Tonbul ,Muhtarlar ve Partililer yoğun katılım sağladı.

Şile İlçe Teşkilatı’da yapılan toplantı  kısa bir hoş geldiniz konuşması yapan MHP Şile İlçe Başkanı Mustafa Pıçak’tan  sonra İl Başkanı M.Bülent Karataş siyasetin son günlerdeki gelişmeleri, TSK’nin Afrin harekatı ve terörle mücadelesi, AK Parti ile yürütülen ittifak çalışmaları başta olmak üzere bir çok konuda ayrıntılı bilgiler verdi.

Karataş ‘’Milliyetçi Haraket 15 Temmuz ‘un Karanlığını,aydınlığa Çıkaran Harakettir’’

 “İDEOLOJİK KAYGILARI DA YOKMUŞ”

“Türk devletine diz çöktürmek ve kuşatmak isteyenler harekete geçmişlerdir. Partimizin düşmüş olduğu durumu düzelteceğini iddia edenler partiyi kurarak samimiyetsiz olduğunu göstermişlerdir. Kurdukları partinin rengi, kokusu ve değeri yoktur. Hiçbir değeri olmayan bir partiyi kuranların, meğerse ideolojik kaygıları da yokmuş. Anlaşılan amaçları ve gayeleri dışarıdan aldıkları emirleri uygulamakmış.”

“ŞERDEN HAYIR DOĞMUŞTUR”

“Bir bakacak olursak son iki senede yaşananlar 12 Eylül’de bile yaşanmamıştır. 12 Eylül’de  asker vatandaşına kurşun sıkmamıştır. Ülkeyi savunmak için alınan uçak ve helikopterler, vatandaşının üzerine bomba yağdırmamıştır. 15 Temmuz gecesi ve öncesi yapılanlar karşısında Türk milleti diz çökmemiştir. Partimizin Genel Başkanı Devlet Bahçeli’de dik duruşu ile takdir toplamıştır. Devleti içeriden çökertmek isteyenlere Milliyetçi Hareket mensupları geçit vermemiştir. Devletimize ve milletimize olan bağlılığımız 15 Temmuz’dan sonra karşılık bulmuştur. 15 Temmuz’da yaşanan şerden hayır doğmuştur. Bizi tanımayanlar, 15 Temmuzdan sonra sevgimize karşılık vermiştir. Cumhur İttifakıyla birlikte ülkemiz yeni dönemde daha güçlü olacaktır. Tüm ülküdaşlarımı gece gündüz çalışmaya davet ediyorum.”  

 

Gündemle ilgili teşkilat üyelerine bilgi veren MHP İstanbul İl Başkanı Karataş, seçimlerden iyi sonuç almak için çok çalışmaları gerektiğini ifade ederek, “MHP olarak, tüm Türkiye’de ve İstanbul’da olduğu gibi Şile’de de sıkmadık el, çalmadık kapı kalmaması gerekiyor” dedi.

Ziyaret esnasında İl Başkanı Karataş ile beraber, İl Sekreteri Murat Kotra,İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Anadolu Yakası Bölge Başkanı Afşin Birben ve  diğer il yöneticileri de hazır bulundu.

MHP Şile İlçe Başkanı Mustafa Pıçak , partilileriyle birlikte İl Başkanı Bülent Karataş  Şile’de ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here