SARICANLAR REKLAM YENİ YERİNDE HİZMETE BAŞLADI

1168

Sektöründe 25 yılı aşkın süredir ‘Tasarlıyoruz, Üretiyoruz, Uyguluyoruz’ sloganıyla başarılı projelere imza atan Sarıcanlar Reklam, Çakmak’taki yeni tesislerini ‘Bismillah’ diyerek hizmete açtı.

Dualarla yapılan açılışa Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra; Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Ümraniye Müftüsü İlyas Yılmaztürk, Ak Parti Şile İlçe Başkan Yardımcısı Veysel Yıldız, Ümraniye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Özdil, Bayburtlular Dernek Başkanı Halis Sarıdoğan ve bir çok STK temsilcisi, Muhtar Ayhan Köle, işadamları ve çok sayıda davetli katıldı.

Firma sahipleri Cenk Sarıcan, Mustafa Sarıcan ve Salih Ünverdi’ye yeni tesislerin hayırlı ve uğurlu olmasını dileyen katılımcılar Sarıcanlar Reklam’ın yenilenen yüzüyle bölgeye önemli bir değer katacağını ifade ettiler. Belediye Başkanı Hasan Can, açılışı yapılan Sarıcanlar Reklam’ın yeni tesislerinin bölgeye hayırlı olmasını diledi. Kaymakam Dervişoğlu da kısa konuşmasında firma merkezinin hayırlı olmasını diledi.

Ümraniye Esnaf Odası Başkanı Mehmet Özdil de yaptığı değerlendirmede, “Bölgemizin önde gelen firmalarından Sarıcanlar Reklam’ın açmış olduğu yeni yerinin hayırlı kazanç kapısı olmasını diliyorum. Esnaflarımızın yenileşmesi, kalkınması ve büyümesi bizleri mutlu ediyor. Odamızın yöneticilerinden Sarıcanlar Reklam’ın hem sektöründe hem de bölgemizde başarılı çalışmalara imza atması hepimiz için gurur kaynağı” şeklinde konuştu.

Aynı zamanda Ümraniye Esnaf ve Sanatkarlar Odası yöneticilerinden olan Sarıcanlar Reklam Firması Sahiplerinden Cenk Sarıcan, açılışa katılan tüm konuklara teşekkür ettiği konuşmasında; “Siz değerli dostlarımızın desteği bizim için çok önemli. Sektöründe birçok firmaya açık hava reklamcılığı ve dijital baskı hususunda hizmet veren firmamız A´dan Z´ye hizmet anlayışını ilke edinmiştir. Güven ve kaliteden asla taviz vermeden yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Açılışa katılan konuklara çeşitli hediyeler sunarak teşekkür eden Cenk Sarıcan, ekibi ile birlikte objektiflere Osmanlı Tuğrası önünde poz verdi…

Teknoloji ve bilginin her türlü imkanlarından faydalanarak, gelişen çağın tüm gereklerine ayak uyduran Sarıcanlar Reklam, görsel tanıtım ve dijital alanda özgün tasarımları ile kalıcı çözümler sunuyor. İşinin ehli, genç ve dinamik ekibi ile sektörde fark yaratan hizmetler sunan Sarıcanlar, sektörün aranan markası olma yolundaki hızlı yükselişini sürdürüyor.

 

 

 

www.saricanlarreklam.com