ŞAMPİYON ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ İŞİTME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ

606

Çekmeköy Belediyesi İşitme Engelliler Spor Kulübü İşitme Engelliler Futbol 2. Ligi A grubunu şampiyon olarak tamamladı. 

İşitme Engelliler Futbol 2. Ligi A grubunda mücadele eden  Çekmeköy Belediyesi İşitme Engelliler Futbol takımı gurubunu şampiyon olarak tamamladı ve kupasını düzenlenen törenle adı. Çekmeköy Belediyesi Stadı’nda düzenlenen kupa törenine Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Kulüp Başkanı Sıtkı Aydemir, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri vefederasyon temsilcileri futbolcu aileleri ve vatandaşlar katıldı.

Düzenlenen kupa töreninde söz alan Kulüp Başkanı Sıtkı Aydemir duygusal anlar yaşadığını belirterek “ Desteklerinden dolayı sayın belediye başkanımıza, başkan yardımcımıza, belediye spor müdürümüze, ailelerimize teşekkür ediyorum. Bu başarı sahada ter döken gençlerimizin. Sezon başında bu başarıyı yakalayacağımıza inanıyordum. İnşallah önümüzdeki sezon da başarılı oluruz,” dedi.

Futbolcuları tek tek tebrik eden Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz “ İlçemizi temsil eden gençlerimizi kulüp başkanımızı tebrik ediyorum. Şampiyonluğumuz hayırlı olsun. Hem sezon boyunca hem de hayatları boyunca onların yanında olan ailelerimizi ayrıca tebrik ediyorum. İnşallah önümüzdeki sezonda aynı başarılar tekrarlanır ve şampiyonluk gelir. Sahada terinin son damlasına kadar savaşan ve bizlere bu mutluğu yaşatan gençlerimiz neleri başarabileceğini gösterdi. Onlara desteğimiz devam edecek,” dedi.

Futbolcular şampiyonluk kupalarını Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’dan aldılar.