ŞADER’DEN SACİT TERZİ’YE TAM DESTEK

591

Merkezi Ümraniye’de bulunan (ŞADER) Şile Ağva ve Civar Köyleri Kültür ve Dayanışma Derneği Ümraniye Belediye Meclis üye listelerinde Cumhuriyet Halk Partisinden aday gösterilen hemşehrileri Sacit Terzi’yi destekleme kararı aldı.

1989 yılından beri Ümraniye’de faaliyet gösteren ŞADER Ümraniye’de yaşayan yaklaşık 90.000 bin Şileliyi temsil etmekte ve 2.500 üyeye sahiptir.Hemşehrileri Sacit Terzi’ye listelerinde yer veren Cumhuriyet Halk Partisi yöneticilerine ve Belediye Başkan Adayı Cafer Aktürk’e teşekkür ederek ,hemşehrileri Sacit Terziye tam destek verme kararı aldı.

ŞADER yönetim kurulu ;diğer partiler bu nüfusumuza karşılık biz Şilelilere değer vermeyerek listelerinde bir hemşehrimize yer vermemişlerdir.Biz diğer partilerlede görüşmeler yaptık.Listelerinde bir hemşehrimize yer vermelerini rica ettik ama bu isteğimize karşılık bulamadık.Yönetim Kurulu Üyemiz Sacit Terzi kardeşimize listelerinde yer veren Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Cafer Aktürk ve ilçe Yönetim Kurulu Başkanına ve yöneticilerine teşekkür ediyoruz.Bize bu değeri veren ve yönetim kurulu üyemiz Sacit Terzi’ye listelerinde yer veren değer veren Cumhuriyet Halk Partisini destekleme kararı aldık. Tüm hemşehrilerimizin Sacit Terzi’ye sahip çıkmasını ve Şilelilerin Ümraniye’deki gücünü herkesin görmesini istiyoruz. Sacit Terzi kardeşimize başarılar diliyoruz.