OKULLAR ÖĞRENCİLER İÇİN HAZIRLANDI

660

Çekmeköy Belediyesi ekipleri, okulları yeni eğitim öğretim yılına hazırladı.

Çekmeköy Belediyesi,  Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliği ile yaptığı çalışmalarda, okulları yeni eğitim-öğretim yılı için hazırladı.  Farklı birimlerin bir araya geldiği çalışmalarda ihtiyacı olan okulların tamir ve tadilat işlemleri yapılırken, bazı okulların bahçeleri asfaltlandı.

Birinci sınıfların okula uyum haftasından önce temizlik işleri ekipleri tüm okul bahçelerini yıkayarak, tören ve oyun alanlarını okula yeni başlayacak minikler için hazırladı.

Bütün okullar için hazırlanan temizlik malzemeleri okulların açıldığı ilk haftalarda okul yönetimlerine teslim edilecek.

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, “Eğitime verdiğimiz önem artık herkesçe biliniyor. Çocuklarımızın iyi eğitim alabilmesi için okullarımızın fiziki ihtiyaçlarını da karşılıyoruz. 8 yıldır olduğu gibi bu yıl da miniklerimiz okula başlamadan önce ilçe mili eğitim müdürlüğümüz tarafından talep edilen çalışmaları tamamladık.  Yeni eğitim öğretim yılının öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize hayırlı olmasını diliyorum,” dedi.