KIZILAY’DAN RAMAZAN BEREKETİ

715

Türk Kızılayı İstanbul Şubesi, “Bu Hilalin Altında” kampanyası kapsamında hayırsever vatandaşların Ramazan erzak yardımlarını alarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor.

Türk Kızılayı bu yıl öz kaynakları ile oluşturduğu Ramazan yardım kolilerinin yanı sıra, hayırsever vatandaşların da yardımlarını ihtiyaç sahiplerine götürerek, ulaşılabilen kişi sayısını artırmayı hedefliyor. Bu Hilalin Altında adı verilen kampanyada Kızılay tarafından hazırlanan koliler, 80 TL karşılığında ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.

Bağışlar, Akbank  Çekmeköy Şahinbey Şubesi TR75 0004 6012 5988 8000 3434 34 iban numaralı hesaba yatırıldığında; kuru gıdalardan oluşan yardım paketleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere yola çıkarılıyor.

Türk Kızılayı İstanbul Şube Başkanı İlhami Yıldırım, “Türk Kızılayı olarak dünyanın dört bir yanında yıl boyunca yardıma koşuyoruz. Ramazan çalışmalarımızı biraz daha detaylandırdık. Kendi imkanlarımızla yaptığımız yardımların yanı sıra katkıda bulunmak isteyenlerin de hayır işlerine vesile oluyoruz. Gelen yardımlar sadece yurt içinde değil,   dünyanın tüm mazlum coğrafyasına ulaştırılıyor.”

İletişim: Türk Kızılayı İstanbul Şubesi 0212 522 30 30