İsmail Erdem, “31 Mart’a zafer bizim olacak. 31 Mart’ta Ataşehir’de değişim gerçekleşecek”

353

AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem, projeleri ve meclis üyesi adaylarının tanıtımını yaptı. Tanıtım programında konuşan Erdem, “31 Mart’a zafer bizim olacak. 31 Mart’ta Ataşehir’de değişim gerçekleşecek” dedi.

Zübeyde Hanım Öğretmenevi’nde gerçekleşen tanıtım programına AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, Sancaktepe Belediye Başkanı ve AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem, Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Mehmed Emin Özkaya, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı M.Sadun Bizel, teşkilat mensupları ve Ataşehir halkı katıldı.

“Kazanan Türkiye olacak, kazanan İstanbul kazanan, Ataşehir olacak”

Milletimiz sağduyu sahibidir diyen Başkan İsmail Erdem,  “Ülkemizin selameti için devletimizin bekası için mesele memleket meselesi diyerek sağduyu ile yaklaşarak Cumhur İttifakı’nın adaylarını 31 Mart’ta iş başına getirecek 1 Nisan itibariyle var olan hizmetler artırılarak devam edilecek. Buna yürekten inanıyoruz ve diyoruz ki, kazanan Türkiye olacak, kazanan İstanbul kazanan Ataşehir olacak” dedi.

Ataşehir’e kazandıracağı eserleri slaytta gösteren Başkan Erdem, “Ataşehir İlçemize önümüzdeki dönem kazandıracağımız eserleri ekranda tek tek izleyeceğiz.

Ayrıca meclis üyesi aday arkadaşlarımızı topluca burada sizlerle burada tanıştıracağım. 31 Mart’a hazırız. 31 Mart’a zafer bizim olacak. 31 Mart’ta Ataşehir’de değişim gerçekleşecek. 1Nisan sabahı Ataşehir bahar güneşi ile uyanmış olacak” şeklinde konuştu.

“31 Mart genel seçimlerden önce son sınav”

Yerel seçimlerin önemine vurgu yapan Erdem, “Yerel seçimler her zaman bir ülke için özellikle de ülkemizin geleceği açısından oldukça önemlidir. Yerel seçimlerle beraber genel seçimleri bütünleştiriyoruz. 4 hafta sonra sandıklara giderken 4 yıl sonra yapılacak 2023’teki Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlerin öncesinde son sınav son seçim olacak. Onun için 31 Mart seçimleri 2023 hedeflerine doğru giderken önemli bir eşiktir. Cenabı Hak bizleri mahcup etmeyecek. İdeallerimiz, hedeflerimiz doğrultusunda hep birlikte yola devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.