Hasan Can’dan Ümraniye Bolular Derneğine Ziyaret

527

İlçedeki esnaf ve dernek ziyaretlerine devam eden Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, bu kapsamda Ümraniye Bolular Derneğinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Programa Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra; Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Küçükkapdan ile Av. Mahmut Eminmollaoğlu, Ümraniye Belediye Meclis Üyesi  Av. Cemali Ergül, Ümraniye Bolulular Dernek Başkanı Ramazan Çetinkaya ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Programın açılışını selamlama konuşmasıyla yapan Ümraniye Belediye Meclis Üyesi Av. Cemali Ergül, Başkan Hasan Can’a hizmetlerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

Ardından  Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, selamlama konuşması gerçekleştirerek belediye hizmetleri hakkında bilgiler verdi.

Ramazan-ı Şerif hakkında bilgi vererek konuşmalarına başlayan Başkan Hasan Can, mübarek üç aylara değinerek Ramazan-ı Şerifin hayırlara vesile olmasını diledi. Ardından Başkan Hasan Can, belediye faaliyetleri hakkında bilgiler vererek, “Ümraniye Belediyesi olarak temelinden tavanına kadar 400 kalıcı eser inşa ettik” dedi. Başkan Hasan Can, “Ümraniye Belediyesi ve Ümraniyespor’un devletin hiçbir kurumuna 5 kuruş dahi borcu yoktur” dedi.  Daha sonra 15 Temmuz sürecine de değinen Başkan Hasan Can, “Bu memleket çok büyük badireler atlattı” dedi. 16 Nisan Referandum sürecine değinerek referandumun hayırlara vesile olmasını temenni etti. Başkan Hasan Can,  Ümraniye Metrosunun Ağustos ayının sonuna doğru açılacağının da müjdesini verdi. Ardından Ümraniye’de, Bursa Ulu Camii ve Edirne Selimiye Camii büyüklüğünde bir camii inşa edileceğini sözlerine ekledi. Başkan Hasan Can, şehitlere rahmet gazilere şifalar dileyerek konuşmalarını sonlandırdı.

Programın sonunda Ümraniye Bolular Dernek Başkanı Ramazan Çetinkaya, Başkan Hasan Can’a derneklerine yapmış olduğu katkılardan dolayı plaket takdim etti.