Hasan Can Esnaf Ziyaretinde

587

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye Yeşilay Şube Başkanı Ömer Muratoğlu’nu Yukarı Dudullu Mahallesi Acısu Caddesi’ndeki işyerinde ziyaret ederek, bölge esnafıyla bir araya geldi.

Esnaf ziyaretine Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra; Belediye Başkan Yardımcıları Maliki Ejder Batur, Mesut Özdemir ve Mustafa Küçükkapdan, Ümraniye Belediyesi Meclis Üyesi Tuncay Uzunkaya, Altınşehir Mahalle Muhtarı Dursun Ali Yıldız ve Yukarı Dudullu Acısu Caddesi esnafları katıldı.

Ümraniye Yeşilay Şube Başkanı Ömer Muratoğlu, Ümraniye Belediyesinin hizmetlerinden bahsederek, Başkan Hasan Can’a teşekkürlerini sundu. 

Altınşehir Mahalle Muhtarı Dursun Ali Yıldız, Başkan Hasan Can’a Altınşehir’e yapılan okul, sağlık ocakları için Başkan Hasan Can’a teşekkür etti.

Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Maliki Ejder Batur ise yaptığı konuşmasında, 2004 yılından itibaren yapılan belediye hizmetlerinden bahsetti.

Her fırsatta ilçe esnafıyla bir araya gelen Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye Yeşilay’ın bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlere değindi. Ardından belediye hizmetleri ve göreve başladıkları günden itibaren hayata geçirdikleri projeler ve hizmetlerden bahseden bir konuşma gerçekleştirdi.

Başkan Hasan Can esnaf programı sonrasında Ümraniye Yeşilay Şube Başkanı Ömer Muratoğlu’nun annesini evinde ziyaret etti.