Hande Yener, Bodrum’da konser verdi

699

BODRUM’da sahneye çıkan Hande Yener, sevenlerine keyifli bir konser verdi. Dans ettiği anlarda rüzgarın esmesiyle birlikte eteği kalkan Yener’in “Altıma babaanne donu giydim” demesi güldürdü.

Gümbet Barlar Sokağındaki Pasha Club’ta sahne alan Hande Yener, performansıyla tatilcileri coşturdu. Sahneye ‘Bakıcaz Artık’ adlı parçasıyla çıkan Yener, daha sonra ‘Mor’, ‘Deli Bile’ ve ‘Bodrum’ adlı parçalarıyla konserine devam etti. Sahnede siyah bir şapka takan Yener’e, iki dansçı kız ve kabinde de oğlu Çağın Kulaçoğlu eşlik etti. Eski ve yeni albümündeki sevilen parçalarını söyleyen Yener, danslarıyla da beğeni topladı. Hayranlarıyla sık sık sohbet ederek espriler yapan Yener’i yaklaşık 1000 kişi izledi.

“YURT DIŞINDA KİMSE YAŞIMI BİLMİYOR”

Bir hayranın kendisine ‘abla’ demesi üzerine “Abla mı ben sana abi desem daha doğru olacak. Sen benden daha büyük duruyorsun. İyi ki bir Çağın’ı doğurdum yani. İyi ki her şeyi biliyorsunuz. Yurt dışında kimse yaşımı bilemiyor. Öyle küçük bir tatlılık yaşıyorum. 21 yaşından küçük sanıp, kimlik soruyorlar” dedi.

RÜZGARIN AZİZLİĞİNE UĞRADI

Rüzgarın azizliğine uğrayan Yener, eteğinin havalanması üzerine “Neyse ki elbisemin içine babaanemin donunu giydiğim için çok rahatım kızlar. İyi oldu bu, yeni buldum bunu. Artık uzun süre bunu giyeceğim. Bunun paçalısını falan, çok hoşuma gitti. Burada nişanlı barklı kızız yani” diye konuşması güldürdü.

Mikrofonun tonunda çıkan problem için görevliden yardım isteyen Yener, “Sesim Serdar Ortaç gibi çıkıyor. Tamam canım arkadaşım ama ben Hande Yener’im sonuçta” dedi. Yaklaşık 1 saat sahnede kalan ve sahne sonunda dansçısının doğum gününü kutlayan Yener, yerli ve yabancı turistlere keyifli bir gece yaşattı.

DHA