CHP’liler İstanbul kampanyası için buluştu

289

CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu’nun yerel seçim kampanyasında ve strateji görüşmelerinde görüşmekte olduğu sırada toplantıda CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Ekrem İmamoğlu, CHP’nin MYK Üyeleri ve milletvekilleriyle bir araya geldi. CHP’li Kaftancıoğlu, toplantıyla ilgili açıklama açıklamada “İstanbul’a yönelik randevumuz ve yol haritamızı görüştük. İmamoğlu, önümüzdeki haftalarda İstanbulluların umudunu tazeleyecek birbirinden sağlam projeler tek bir açıklayacak ”dedi.

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Ekrem İmamoğlu, partisinin genel başkan yardımcıları, il başkanı, milletvekilleri, parti meclisi ve disiplin kurulu üyeleriyle buluştu. CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu bugünkü saat saatlerinde Şişli’de organize toplantıda CHP’nin İstanbulkampanyasının içindeki masaya yatırıldı. İmamoğlu ile birlikte bir milletvekilleri ve PM üyeleri şu anda parti yöneticilerini hedefliyoruz. Toplantıda CHP’nin İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu da seçim kampanyasıyla ilgili bir sunum yaptı.

Basına kapalı olarak gerçekleştirilen toplantının ardından yazılı bir açıklama yapan CHP İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu, “Aylardır süren çalışmalarımız kapsamında bugüne kadar İstanbul’da mahalle mahalle saha araştırmaları, ölçümler yaptık; raporlar hazırladık. Şimdi bu hazırlıklarımız ışığında kampanyamıza son şeklini veriyoruz. Bugün de genel başkan yardımcılarımız, parti meclisi, yüksek disiplin kurulu üyelerimiz ve milletvekillerimizi, İBB Başkan Adayımız Ekrem İmamoğlu ile bir araya getirdik. İstanbul’a ilişkin yaptığımız çalışmaları ve yol haritamızı görüştük. Seçim sürecindeki çalışma stratejilerimizin netleştirilmesi için çok verimli bir toplantı oldu. Parti yöneticilerimizin eleştirileri ve önerileriyle seçim stratejimiz ve kampanyamız son şeklini alacak. Adayımız İmamoğlu, önümüzdeki haftalarda İstanbulluların umudunu tazeleyecek birbirinden sağlam projeleri tek tek açıklayacak. Adaylığının açıklandığı günden beri İstanbulluların kendisine olan ilgisinin her geçen artıyor olması, bizim de inancımızı ve kararlılığımızı arttırıyor. 31 Mart’ta İstanbul için yepyeni bir sayfa açılacak”  ifadelerini kullandı.