ÇEKMEKÖY KENT KONSEYİ İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ…

114

 

Geçtiğimiz günlerde olağan kurul ile yeni başkanını seçen Çekmeköy Kent Konseyi ilk toplantısını gerçekleştirdi. Özgür Altıparmak başkanlığında gerçekleşen toplantıda;  Nurdan Keçeci genel sekreter seçilirken 3 yeni meclisin kurulması da oy birliği ile kabul edildi.

Çekmeköy’ün geleceği için çalışmalarını sürdüren Çekmeköy Kent Konseyi’nde ilk toplantı Crea Center’da yapıldı. Özgür Altıparmak başkanlığında gerçekleşen toplantıda oy birliğinde Nurdan Keçeci genel sekreter seçildi. Başkan Özgür Altıparmak’ın kent konseyi bünyesinde; Kadın Meclisi, Gençlik Meclisi ve Engelliler Meclisi kurulması, kurulacak yeni meclislerde bir başkan olmak üzere toplam 5 üyeden oluşması önerisi de oy birliği ile kabul edildi.

Kent konseyinde meclislere başkan ve üye seçimleri Eylül ayında yapılacak bir sonraki yürütme kurulu toplantısında gerçekleştirilecek.

Kent Konseyi genel sekreterliğine seçilen, aynı zamanda Çekmeköy Belediyesi Meclis Üyesi’de olan Nurdan Keçeci, kendisini oy birliği ile seçen yürütme kurulu üyelerine ve Kent Konseyi Başkanı Özgür Altıparmak’a teşekkür etti.

Toplantı hatıra fotoğrafı ile son buldu.