Başbakan Yıldırım’dan Sancaktepe’de Aileye İftar Ziyareti

643

Başbakan Binali Yıldırım ve eşi Semiha Yıldırım Sancaktepe’de ikamet eden Harun Körpe ve ailesini evlerinde ziyaret etti.

İftar saati öncesinde gerçekleşen ziyarete, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Miletvekili Ravza Kavakçı Kan, İstanbul milletvekilleri Mihrimah Belma Satır, Mehmet Ali Pulcu, Osman Boyraz, AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci ve  Belediye Başkanı İsmail Erdem de yer aldı.

Başbakan Yıldırım ve eşi Semiha Yıldırım ile beraberindekiler, bir süre Körpe çifti ve 3 çocuğuyla sohbet etti. Başbakan Yıldırım, eşi Semiha Yıldırım ve diğer konuklar, ezanın okunmasıyla birlikte oruçlarını Körpe ailesinin evinde yaptı.

Yenilen İftar yemeğinin ardından Başbakan Yıldırım ve beraberindeki heyet Belediye Başkanı İsmail Erdem’I makamında ziyaret etti.Yeni Belediye binasında incelemelerde bulunan ve yeni hizmet binası hakkında Başkan Erdem’den bilgi alan Başbakan Yıldırım,yapılan yeni hizmet binasını çok beğendiğini belirterek bu eseri Sancaktepe halkına kazandıran Başkan İsmail Erdem’e teşekkür etti.