AĞVA BEACH VOLLEY MUHTEŞEM FİNALLE SONA ERDİ

1224

Şile Belediye Başkanlığı ve Şile Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından,05-07 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilen 15. Şile Plaj Voleybolu Turnuvası Şile etabından sonra,Bu yıl ilk defa Ağvada’da yapılan 12-13-14 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşti.

Şile-Ağva’dan çeşitli sponsor firmaların ATUYAD’ın (Ağva Turizm Yatırımcıları Derneği) ve ŞADER (Şile ve Ağva Civar Köyleri Kültür ve Dayanışma derneğinin destek sağladığı,Plaj voleybolu Ağva etabı bugün 14 Temmuz Pazar günü muhteşem finalle sona erdi.Turnuvaya birbirinden değerli profesyonel voleybolcuların katılması Ağva’lılar tarafından ilgi ile izlendi.Çok renkli ve heyecanlı maçların olduğu Beach Volleyy süper final maçları ile sona erdi.

Organizasyon etkinliğine katılan sporculara ve destek veren sponsorlara Şile Belediye başkanı İlhan Ocaklı tarafından teşekkür belgeleri takdim edildi.

15 yıldır ara vermeden düzenlenen Plaj Voleybolunda,Organizatör ve Komite Başkanı Savaş Çetin’in turnuva organizasyonunu başarı ile tamamlayarak,sempatik tavırlarıyla sunumu bir kez daha takdirle karşılandı.

Bu organizasyon Milli Takım oyuncusu,veteran dünya 3.cülüğü, Galatasaray veteran oyuncusu  ve pro beach volley hocası Zafer Akdemir ve Doğuş Üniversitesi spor hocası Ulaş Saydam’ın katkıları ile yapılmıştır.

14 Temmuz yarı final ve final maçlarına Şile İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Selami Keskin,Şile Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Güllüce,Belediye Başkan Yardımcısı ve Belediye Meclis üyesi Özcan Kara,Belediye Meclis Üyesi Sezgin Ertürk,İlçe Spor Müdürü Tanju Altınay,ŞADER Başkanı Süleyman Hilmi Eren ve turnuvanın ana sponsoru Ömer Özbilgin ve sporseverlerin katıldığı final maçını kazanan,

Bayanlarda,

Müge Ocakçı-Sıla Çalışkan,

Erkeklerde,

İbrahim Çadır-Hakan Göğtepe ikilisi oldu.

Heyecanlı ve iddialı oynanan maçlar sonrasında,

Bayanlarda,

1.Müge Ocakçı-Sıla Çalışkan çifti

2.Fatma Beyaz-Ecem Nur Perçem çifti

3.Aysu Ceylan-İrem Nur Elmas çifti

Erkeklerde,

1.İbrahim Çadır-Hakan Göğtepe çifti

2.Enes Şafak Sezer-Bilal Demiröz çifti

3-Burak Balibey-Batı Kayhan çifti dereceye giren isimler oldular.

Müge Ocakçı;Oyunculuk hayatına Eczacıbaşı alt yapısında başlayan Ocakçı,Sultanlar Ligi oyuncusu,sırasıyla Eczacıbaşı,FMV Işık sk,Rota koleji sk,Çanakkale BSK,1.lig Bartın Polis Gücü,Balıkesir BSK,Salihli BSK,Küçükyalı Yelken Sk,2018 Milli Beach takımı,FİVB ve Pro beach oyuncusu

Sıla Çalışkan;Vakıfbank altyapısında yetişti.İBB sk ve Vakıfbank plot takımlarında oynadı.Şuanda Fenerbahçe SK oyuncusu olarak spor hayatına devam ediyor.

Fatma Beyaz;Beşiktaş alt yapı oyuncusu ve Bayan A takım oyuncusu.

Ecem Nur Peçem;Plaj voleybolu oyuncusu ,çeşitli kulüplerde oynadı ve bir çok birincilikleri var.

Aysu Ceylan;Altunyurt Sk yıldız tk oyuncusu,2018 İstanbul alt yapı şampiyonu.

İrem Nur Elmas;Beşiktaş sk yıldız-genç takım oyuncusu,Türkiye 6.cısı ve İstanbul 1.cisi,.İlk defa beach volley oyuncusu

İbrahim Çadır;Cizre Belediyesi 2.lig şampiyonu

Hakan Göğtepe;Cizre Belediyesi 2.lig şampiyonu ,FIVB pro beach oyuncusu

Enes Şafak Sezer;Altay sk 1.lig oyuncusu,FIVB pro beach oyuncusu

Bilal Demiröz;Pro Beach oyuncusu,beden eğitimi öğretmeni

Burak Balibey;A milli beach voleybolcu,20 yıldır oynuyor ve bir çok şampiyonlukları var.

Batı Kayhan;Fenerbahçe A takım oyuncusu 3-4 senedir beach voleybol oynuyor.