Yirmibeş; Görevimizin Başında, Esnafımızın Yanındayız

559

S.S Üsküdar Dudullu Çakmak Sanayi Sitesi Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Mehmet Sami Yirmibeş son günlerde ortalıkta konuşulan yalan yanlış dedikodulara üyelerinin inanmamaları gerektiğini ifade etti. Bizler yönetim ve personelimizle birlikte  görevimizin başındayız ve esnaflarımıza en iyi şekilde hizmet veriyoruz dedi ve aşağıdaki açıklamayı yaptı.

                                                           Saygı Değer Esnaf Kardeşlerimiz;

Kooperatifimiz 1978 yılında kurulmuş olup başarılı bir şekilde ortaklarına hizmet vermektedir.

  Şuan İstanbul 15.Bölge Birliği’ne bağlı birçok kooperatif kapalıdır. Buna rağmen Kooperatifimiz 150.000 tl kredi vermekte olup en kısa bir zaman içerisinde Allah’ın izni ile 200.000 tl verir duruma gelmiştir.

Kooperatifimiz yönetimde olan bir kişinin şahsi durumlarından dolayı sıkıntılı gibi görünse de, kendi aralarında yaptıkları görev taksimi sonucunda Başkan olan kurucularımızdan Mehmet Sami Yirmibeş’in başkanlığında son 5 aydır yönetim kurulumuz yetkilileri ve personellerinin gayreti ile 47.000.000 tl olan plasmanımız 53.000.000 tl ye yükseltilmiştir. Ekip olarak düzenli bir şekilde çalışmaktadır ve hiçbir sıkıntımız yoktur. Takip oranımız da % 30 lar dan % 26 lara düşmüştür. Kooperatifçilikten anlamayan bazı şahıslar adayım diye doğru olmayan yalan yanlış beyanlarda bulunarak siz değerli ortaklarımızın kafalarını karıştırarak kötülemeye çalışmakta pastadan pay alan şahıs konumuna gelmek istemektedir. Biz o kadar adaletli ve özverili çalışmaktayız ki bize rakip olacağını bildiğimiz halde bize rica edenlere bile prosedürleri yerine getirdiği için kredisini verdik. Bu şahısların bize adaletsiz demeye hiç hakları yoktur. Kooperatifler Hazine’nin parasını dağıtmaktadır. İstenilen belgeleri ve teminatları yerine getiren esnafımıza hiçbir ayrım gözetmeden adaletli bir şekilde hizmet etmektedir. Kooperatifimiz yönetimi ve personelleri ile uyumlu, daima esnafın yanında onlara yardımcı olmak için çalışmaktadır.