Yeniden Refah Partisi Ümraniye yerel basınla bir arada…

219

Yeniden Refah Partisi Ümraniye ilçe başkanı Mahmut Başak ve yönetimi ilçe merkezinde yerel basınla kahvaltıda bir araya geldi.

Toplantıda partisinin kuruluş amacından ve diğer partilerden ayrıştıran ideolojilerin den bahseden Başkan Başak kısa sürede pandeminin zor sürecine rağmen partimizi  Türkiye’nin tamamında 81 ilde 900 küsür ilçede teşkilatlandırarak seçimlere hazır hale getirdik.

Türkiye’de 80 küsür parti var, bütün bu siyasi partilerin yaptıkları eylemlerine söylemlerine ve vizyonlarına baktığımızda Avrupa’ya Avrupa Birliği’ne yönlenmiş faizci kapitalist sisteme girdiklerini görüyoruz. Yeniden Refah partisi faize karşı çıkan Avrupa Birliği değil İslam Birliği diyen önce ahlak ve maneviyat diyen tek partiyiz. Bizi diğerlerinden ayıran milli görüş anlayışına göre

Bizler faizli sistemle yönetilen bir ülkenin Bir toplumun ayakta kalmasının mümkün olamayacağını söylüyoruz. 1969 yılında rahmetli Necmettin Erbakan hocamızın söylediği gibi faiz en büyük mikroptur Faizin Bir dişi mikroptur Bir dişi Kapitalizm sisteminin siyonizmin ortaya koyduğu değerlerdir. Yine  rahmetli Necmettin Erbakan hocamızın fetö’nün okullarına çocuklarınızı göndermeyin çünkü bunlar Siyonizme hizmet eden bir topluluk  yetiştiriyor demişti.

KALEM KALEM 150 MİLYAR DOLAR KAYNAK PAKETİ 

Yeniden Refah Partisi olarak 200 akademisyen ile birlikte hazırladığımız “Milli kaynaklar paketi” kitabını  çıkardık . Bu kitabın içinde 150 milyar dolar kaynak  paketini tek tek  kaleme aldık. Başta Sayın Cumhurbaşkanımıza Milletvekilleri ve tüm siyasi partilere gönderdik.

Bizler yeniden Refah Partisi olarak kim yaparsa yapsın ülkemiz vatanımız için yapsın düşüncesi ile hareket ediyoruz.

Aşı konusuna da değinen Başkan Başak “Bizler aşıya karşı değiliz bu kadar kısa sürede aşı’nın çıkmasına ve bu aşıların zorla  dayatılmasına karşıyız. Özellikle Alman aşısına karşı ciddi kaygılarımız var 1. 2. 3. Hatta yetmedi 4. doz diye çıkardılar. Bir pirinç tanesinin GDO su ile oynayan zihniyetin insan DNA’sı ile neden oynamasın diye düşünmeden edemiyoruz.

İlerki zamanlarda doğacak olan nesil sakat hastalıklı bir nesil olacağı düşüncesindeyiz”dedi.

Son olarak gündeme dair açıklamalar yapan Başkan Başak “Bizler sokaktayız halkımızla esnafımızla iç içeyiz sürekli ziyaret ediyoruz ve görüyoruz ki halkımızın bize ilgisi büyük. 2000-3000 TL arası kiralar market rafları nın cep yakan fiyatları her gün gelen zamlarla fakirleşen halkımızın sıkıntısı büyük boşanmaların arttığı Aile birliğinin bozulduğu bir dönemdeyiz” dedi.