ÜSKÜDAR’A MÜJDE BEKLENEN GÜN GELDİ

1198

Üsküdar Belediyesi Evlendirme Dairesi 1 Temmuz itibariyle yeni yerinde hizmet vermeye başlıyor. 

Üsküdar Belediyesi yeni hizmet binasına taşınan evlendirme dairesinde temmuz ayı itibariyle hem nikahlar kıyılacak hem de nikah işlemleri yapılacak. 

Yapımı tamamlanan yeni evlenlendirme dairesi 450 kişilik iki ayrı salonu, takı alanları, bay-bayan mescitleri ve lavaboları, ücretsiz otoparkı ile yeni yerinde vatandaşlara hizmet verecek.

‘’Üsküdarımızın gözü aydın’’

Yeni evlendirme dairesinin bütün olanaklarıyla Üsküdar’a yakışır bir hale geldiğini vurgulayan Belediye Başkanı Hilmi Türkmen,’’ Üsküdarımızın gözü aydın,  evlendirme dairesi artık yeni yerinde hizmete başlıyor. Yeni yerinde, bütün olanaklarıyla Üsküdar’a yakışır şekilde vatandaşlarımıza hizmet edecek. Vatandaşlarımızın mutluluğa ilk adımı atacakları Üsküdar Evlendirme Dairesini; 450 kişilik  iki ayrı salonu, ücretsiz otoparkı, mescitleri, takı alanları ile en özel günlerini kusursuz geçirmecelerini sağlayacak şekilde hazırladık. Herkese hayırlı uğurlu olsun’’ dedi.

Vatandaşların 1 Temmuz’dan itibaren nikah işlemleri için Üsküdar Belediyesi hizmet binası içinde bulunan evlendirme dairesine müracaat etmeleri gerekmektedir.