ÜSKÜDAR BELEDİYESİ PERSONELİ NAKKAŞTEPE MİLLET BAHÇESİ’NDE İFTARDA BULUŞTU..

436

Ramazan bereketinin ve huzurunun en güzel şekilde yaşandığı Üsküdar’da iftar sofraları bu kez hem Üsküdar Belediye personeli için kuruldu.

Nakkaştepe Millet Bahçesi’nde gerçekleştirilen iftar programına Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, belediye personeli ve aileleri katılım sağladı.

Programda konuşma yapan Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, “Değerli kardeşlerim, sevgili çalışma arkadaşlarım bu akşam sizlerle iftar sofrasında buluşabildiğimiz için çok mutluyum. Buluşma noktamız bence sadece İstanbul’da değil dünyada çok değerli bir yer. Arkamızda 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, karşımızda Büyük Çamlıca Camii, Boğaz’ın o eşsiz manzarası ve hatta Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ile Yavuz Sultan Selim Köprüsü gibi muazzam eserin manzaraları ile iftar gerçekleştiriyoruz. Bu güzel Ramazan ayının feyzinden, rahmetinden istifade edenlerden olalım inşallah. Herkes aileleri ile teşrif etmiş, soframızı bereketlendirdiniz hepinize geldiğiniz için teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Türkmen gerçekleştirilen iftarda birde müjde verdi; “Nakkaştepe Millet Bahçesi’nde ışıklandırması da tamamlandı, artık akşamları da sizi bekliyor bahçeniz.” dedi.

Üsküdar Belediyesi çalışanlarının katılımıyla geçen iftar programı toplu olarak hatıra fotoğrafı çekilmesiyle birlikte sona erdi.