Ümraniye’den Balıkesir’e Önemli Atama

397

Mustafa Küçükkapdan Ümraniye Belediyesinde yıllardır başarılı bir şekilde yürüttüğü Başkan yardımcılığı görevini ,bundan sonra Balıkesir Büyükşehir Belediyesinde Genel Sekreter olarak Balıkesir’e hizmet ederek yürütecek.

Yerel yönetimdeki başarılı çalışmalarıyla adından söz ettiren, başarılı kimliğiyle örnek gösterilecek ekip ruhuna inanan ,hizmet ve dava sevdalısı kişiliği ile tanınan,Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Sn. Mustafa Küçükkapdan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliğine getirilmiştir. Ümraniye’nin gelişimi ve büyümesi için çalışmaları ile takdir toplayan ve Yerel Yönetimlerde görev yapanların örnek alacağı Küçükkapdan, Balıkesir için de büyük bir kazanç olacaktır.

Küçükkapdan yaptığı açıklamada; “bu onurlu vazifede görevlendirilmem vesilesi ile, başta bizleri layık gören ve güvenerek bu günlere getiren çok kıymetli büyüklerimize şükranlarımı arz ediyorum.
Yine her an yanımda olduklarını hissedeceğim dostlarıma, akrabalarıma, mesai ve yol arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

23 yıllık devlet vazifesinde ve çok daha uzun siyasi mücadelemizde;
1994 yılı sonrasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İGDAŞ) ile başladığımız ve akabinde de üç dönem boyunca Ümraniye Belediyemizdeki görevlerimizle, halkımıza hizmet etmeye gayret ettik, onur ve şerefle hamdolsun…

Bu vesile ile artık, omuzlarımızda ödenmesi bize düşen; yüce bir vefa borcu olduğunu bildiğim, ustamın memleketi Balıkesir’e ve güzel hemşehrilerimize en yakışır hizmetleri sunabilme heyecanı ve aşkı ile doluyum. Rumeli bir annenin ve yörük bir babanın evladı, karadenizli bir hanımın eşi olarak, Rabbimin armağanı iki evladımızla aile şiarımız odur ki; “Al bayrağımızın dalgalandığı, vatanımızın her karışı mübarektir bizim için”. Yeni ama bildiğim, üstesinden gelebileceğime inandığım, meşakkatli bir hizmet koşusuna çıktığım bu günlerde; ihtiyacım olan desteğiniz ve kalbi dualarınızdır. Esirgemeyin lütfen.

Tarihi, kültürü, turizmi, sanayisi, eğitimi, tarım ve hayvancılığı ile ülkemizin en doğal ve en bereketli güzelliklerine sahip, Kuva-yi Milliye şehri Balıkesirimizde, her şeyin çok daha güzel olması için, gayret gösterip, alınteri dökeceğime şimdiden söz veriyorum. Allah kısmet ederse; bundan sonra çok daha fazla güzel şehrimizi ve başarılarımızı duyacaksınız dedi.


Bölgeninsesi Gazetesi olarak kendisini tebrik ediyor ve yeni görevinde başarılarının devamını diliyoruz.