Ümraniye’de Tiyatro Keyfi Devam Ediyor

634

Ümraniye Belediyesi, ay boyunca düzenlediği programlarla Ümraniyeli sanatseverleri farklı kültür merkezlerinde buluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda Kasım ayı boyunca birbirinden güzel ve renkli tiyatro oyunları büyük ilgi gördü.

Gerçekleştirdiği kültür sanat projeleri ile adından sıkça söz ettiren Ümraniye Belediyesi, yoğun kültür sanat gündemi ile hem çocukları hem de yetişkinleri birbirinden güzel tiyatro oyunlarıyla buluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda Kasım ayı boyunca kültür merkezlerinde başlayan tiyatro oyunlarında çocuklara yönelik; Zıpzıp İle Minnoş, Rehber Nasreddin Hoca, Yaşasın Dünyamız, Çöp Çetesi, Saklambaç, Hayvanlar ve Çocuklar, Yarışçı Minikler, Profesör Po’nun Adası,  İyi Çocuk, Kelebek Avcısı, Asım Dede ile Zamanda Yolculuk, Tolki ile Dino Şarkıcı Oluyor, Aliş’in Macerası ve Keloğlan Kayıp Orman Cücesi oyunları sergilenirken, yetişkinlere ise, Kamyon, Sürgün, Yetiş İmdat Efendi, Pürtelaş ve Ziyafet Sofrası oyunları sergilenerek izleyicilere keyifli anlar yaşattı.

Öte yandan Ümraniye Belediyesi tarafından düzenlenen tiyatro oyunları her yaştan sanatseveri yıl boyunca belediyenin kültür merkezlerinde buluşturmaya devam edecek.

Ümraniye Belediyesinin kültür ve sanat sezonu boyunca gerçekleştireceği etkinlikleri umraniye.bel.tr internet sitesinden takip edebilirsiniz.