ÜMRANİYE ESNAF KEFALET KOOPERATİFİ ÜYELERİ İFTARDA BİR ARYA GELDİ…

220

Her yıl düzenlediği geleneksel iftar sofraları ile Ramazan ayının bereketini üyeleri ve dostlarıyla paylaşan Ümraniye Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi, bu sene de birlik ve beraberlik sofrasında üyelerini buluşturdu. İftarda konuşan Başkan Mehmet Yıldız, “Sevgili Esnaf Ailem her geçen gün büyümeye ve güçlenmeye devam ediyor” dedi.

Trabzon Park’taki Semazen Açıkhava Restoran’da verilen iftar davetine Ümraniye Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi üyeleri yoğun katılım gösterdi. Son derece nezih bir akşamda hep birlikte yapılan dualar eşliğinde iftar yapan kooperatif üyesi esnaf aileleri tasavvuf müziği eşliğinde keyifli bir Ramazan akşamı yaşadı.

İftarda kısa bir selamlama konuşması yapan Başkan Mehmet Yıldız, Ramazan ayı vesile ile yaptıkları çeşitli iftar ve benzeri etkinlikleri anlattı. “Sevgili Ailem bu iftar sofrası sizlerin parası ile kuruluyor, hepinizin kesesine bereket” diyen Başkan Mehmet Yıldız; “Bu kurum hepimizin ortak malı. Bu kooperatif sizlerin. Bu mübarek Ramazan akşamında Allah hepinizin kesesini bereketli eylesin” dedi.

Birlik ve beraberlik mesajları veren Başkan Yıldız; “Birlikte oldukça daha güçlü oluruz. Mübarek Ramazan ayları dostluk ve paylaşma günleridir. Hep birlikte dayanışma içerisinde olalım. Birbirimizle olan ilişkilerimizi geliştirip güçlendirelim” şeklinde konuştu.