Ümraniye Belediyesi İftarda Balıkesirlileri Ağırladı

628

Ümraniye Belediyesi tarafından Nikâh Sarayı’nda gerçekleştirilen hemşehri iftarlarının on dördüncüsü, ilçedeki Balıkesirlilerin katılımıyla gerçekleşti.

Programa; Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra, Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Balıkesir AK Parti İl Başkanı Hasan Demirarslan, Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Balıkesir Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Balıkesir AK Parti Karesi İlçe Başkanı Kemal Aydemir, İstanbul Anadolu Adliyesi Bakırköy Savcısı İbrahim Konuk, Balıkesir Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy, İstanbul Balıkesirliler Derneği Başkanı Selim Can, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Maliki Ejder Batur, meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda Balıkesirli katıldı.

İstanbul Balıkesirliler Derneği Başkanı Selim Can, programda bir selamlama konuşması gerçekleştirdi. Ardından “Bizleri bir araya getiren Başkan Hasan Can’a iftar programı için teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demirarslan; Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını dileyerek, “Rabbim bizleri Bayrama da ulaştırmayı nasip etsin” dedi. Demirarslan, “İftar programı için Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a teşekkür ediyorum”  dedi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can bir selamlama konuşması gerçekleştirdi. Ardından belediye faaliyetlerinden, belediye aşevi ve sosyal market hizmetlerinden ve Ramazan etkinliklerinden bahsetti. Bir Ramazan akşamında daha bir araya gelmekten duyduğu mutluluğunu dile getiren Başkan Hasan Can, Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını dileyerek, misafirlerini Ramazan Etkinlik Alanına davet etti. 

İftar programının ardından Başkan Hasan Can ve protokol Ramazan Etkinlik Alanında bulunan Balıkesir, Bolu ve Sivas Dernek çadırlarını ziyaret etti.