Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım Standart Pompayı Ziyaret Etti

901

Cumhur ittifakı Ümraniye Belediye Başkan adayı İsmet Yıldırım Organize sanayi bölgesinde bulunan Standart Pompa fabrikasını ziyaret ederek fabrika hakkında bilgi aldı.

İsmet Yıldırım ve beraberindekileri Fabrikanın kapısında Standart Pompa ortaklarından Şeref Timurlenk Çelebi ve Cevat Terzi karşıladılar.

Çok sıcak ve samimi bir ortamda İsmet Yıldırım’a fabrikayı gezdirdiler ve fabrika hakkında bilgi verdiler.İsmet Yıldırım böyle fabrikalara ihtiyacımız var.Bölgemizde istihdam sağlayan sizlere teşekkür ediyorum dedi.

Birlikte fabrikayı gezdiler ve İsmet Yıldırım işçilerden yaptıkları işlerle ilgili bilgi aldı ve sohbet etti.standart Pompada yaklaşık 350 işçinin çalıştığını ifade eden Şeref Çelebi ve Cevat Terzi bizler üzerimize düşen görevi yapıyoruz.Hem Ülkemize hemde yurt dışına pompa ihraç ediyoruz.

Bizler Fabrikamızı Şile’ye taşımak istiyoruz

Fabrika olarak artık buraya sığamıyoruz.Adapazarı Ferizli’de arazi aldık oraya taşınmayı düşünüyoruz.Ama önceliğimiz kendi yöremiz Şile’ye taşınmak,eğer Şile’de bize bir yer gösterilirse biz kendi yöremizde insanlarımıza istihdam yaratmak istiyoruz dediler.

Fabrika ziyaretinden sonra İsmet Yıldırım’a Şeref Çelebi’nin kızı Gülşah Çelebi ve Cevat Terzi’nin kızı Tuğçe Terzi tarafından çiçek takdim edildi.8 Mart Dünya kadınlar günü olması nedeniyle çiçeğim birisini ismet Yıldırım’ın eşine verdiklerini ifade ettiler.

Fabrika ziyaretinden sonra birlikte çay ve kahve içerken sohbet ettiler.İsmet Yıldırım kendilerine teşekkür etti ve fabrikadan ayrıldı.