ÜMRANİYE BAKKALLAR ODASI METİN KÜLÜNK’Ü MİSAFİR ETTİ

0
67

Ümraniye Bakkallar Odası Başkanı Resul Taşçı AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Mahmut Eminmollaoğlu ve İstanbul Odalar Birliği Başkanı Faik Yılmaz’ında hazır bulunduğu toplantıda, esnafların sorunlarına çare bulmak için AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk’ü misafir etti.

Bakkallar Odası Başkanı Resul Taşçı üyesi bulunan esnafların sorunlarını Ankara’ya iletmek ve çözüm aramak için Metin Külünk’ü odaya davet ederek esnafları Vekille buluşturdu.Başkan Taşçı açılış konuşmasını yaptı. Vekil Metin Külünk’e teşekkür ederek konuşmasına başlayan Taşçı esnafın sorunlarını anlattı ve bir evvel bu sorunların çözülmesi talebinde bulundu.

Toplantıya katılan esnaflarda sorunlarını tek tek Milletvekili Metin Külünk’e anlattılar.Dudullu Kooperatifi Başkanı Mehmet Sami Yirmibeş ve Başkan Yardımcısı Mehmet Yücel’inde hazır bulunduğu toplantıda esnafın kredi alırkenHalk Bankasının iki kat teminat istediğini ve bununda esnafı zor durumda bıraktığını ilettiler ve Metin Külünk’ten bu konuda yardım istediler.

Ümraniye şoförler odası Başkanı Nezih Mert’te taksici esnafının sorunlarını anlattı ve UBER konusunda sorular sordu .Bu sorunun bir an evvel çözülmesini istediklerini iletti.

Milletvekili Metin Külünk ise katılan esnaflara ve Oda Başkanı Resul Taşçı’ya bu nazik davetinden dolayı teşekkür etti.Hepinizi dinledim ve notlarımı aldım.Bu sorunlarla ilgileneceğim ve elimden ne geliyorsa yapacağım.Ülkemiz zor günlerden geçiyor,hep beraber bu sorunların üstesinden geleceğiz dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here