STK’lardan Rahmi Çakar’a tam destek

416

Şile Gönül İttifakı ve İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Rahmi Çakar Şile’de bir ilki gerçekleştirdi.STK ve dernek temsilcilerini davet ettiği yemeğe 250 kişi katıldı. Çakar’ın Şile’de bir ilki gerçekleştirdiği kahvaltı’ya , STK ve derneklerden Çakar’a tam destek gelirken katılımın yoğunluğu,”Çakar’ın zafere giden ayak sesleri”olarak yorumlandı.

İYİ Parti Şile  Belediye Başkan Adayı Rahmi Çakar’ın,  Sivil Toplum Kuruluşları ve Dernekler adına Değirmen otelde organize ettiği kahvaltıya 250 kişi katılım gösterdi. Yoğun kalabalığın alkışlarıyla salona giren Rahmi Çakar, tek tek katılımcılarla selamlaşarak bir konuşma gerçekleştirdi. Davete katılım gösteren STK ve dernek temsilcilerine teşekkür ederek konuşmasına başlayan Çakar, “Sizlerin desteği bizler için çok önemli. Birlikte zafere gidip birlikte Şile için çalışacağız” diye konuştu.

Rahmi Çakar Şile’nin tüm STK Başkanları ve yöneticileri burada,bende 20 yıldır STK başkanlığı yapıyorum. Şile’nin çatı derneği ŞADER’de başkan idim,adaylığımı açıkladığım gün dernek başkanlığından istifa ettim.Sizlerin sorunlarını çok iyi biliyorum.Dernekçilik gönül işi,hep veren taraf siz olursunuz.İnşallah sizlerinde destekleri ile 31 Mart akşamı bana Şile’yi yönetme yetkisi verdiğinizde Şile’yi hep beraber yöneteceğiz dedi.

“Çakar’ın  zafere giden ayak sesleri”  

Çakar’ın projelerini anlattığı konuşma sonrası da  salondaki konuklar Rahmi Çakar’ı bir kez daha ayakta alkışlarken bu yaşananlar “Çakar’ın zafere giden ayak sesleri” olarak adlandırıldı.