STANDART POMPA BAYİLERİYLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

2319

Türkiye’nin ilk yerli pompalarını üreten ve sektörün önde gelen isimlerinden Standart Pompa Anonim Şirketi düzenlediği muhteşem iftar programıyla, tedarikçileriyle, İstanbul Bayileri ve yakınlarıyla Ataşehir Park Adana Et & Kebap’ta bir araya geldi.

1957’den bu yana, sektöründe önemli bir konuma sahip olan Standart Pompa Ve Makine Sanayi Tic. A.Ş, önce çalışanlarına ve yan sanayisine Çavuşbaşı Kasrında iftar verdi. İstanbul Bayilerini ve tedarikçilerini de unutmadı. Standart Pompa büyük bir aile olduğu yaklaşık 125 İstanbul Bayisi ve 450 tedarikçisi daha iyi anlaşıldı. İftar programına yaklaşık 600 kişi katıldı.

Standart Pompa Şirketinin ortakları Şeref Çelebi, Cevat Terzi ve Erol Çelebi misafirleri ile tek tek ilgilendiler. İftar saatine kadar misafirlerle beraber bol bol sohbet ettiler. Tedarikçiler ve Bayilerde bir birleri ile tanışma fırsatı buldular. Şile’nin ve Şilelilerin gururu olan Standart Pompa ailesi büyüyerek yoluna devam ediyor.

Standart Pompa Genel Müdürü Şeref Çelebi biz Standart Pompa ailesi olarak Ramazan’ı ve iftarı bir fırsat bilip bir araya geliyoruz. Geleneksel hale getirdiğimiz iftar programlarımızda çalışanlarımız, Bayilerimiz, Tedarikçilerimiz ve yan sanayimizle bir araya geliyoruz ve bol bol sohbet etme imkanı buluyoruz. Misafirlerimiz de bir birleri ile tanışıyorlar ve ailece daha samimi bir ortam oluşturmuş oluyoruz. Katılan tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz dedi.