Standart Pompa Ailesi İftarda Buluştu

0
463

Türkiye’nin ilk yerli pompalarını üreten ve sektörün önde gelen isimlerinden Standart Pompa Anonim Şirketi Çavuşbaşı Kasrında düzenlediği muhteşem iftar programıyla, çalışanları, aileleri,ortakları ve dostlarıyla buluştu.

Çalışanlarına verdiği değerle bilinen,1957’den bu yana, sektöründe önemli bir konuma sahip olan Standart Pompa Ve Makine Sanayi Tic. A.Ş, çalışanları,iş çevresinin, yakınlarının ve dostlarının davetli olduğu muhteşem bir  ‘Aile İftarı’ programı gerçekleştirdi.

Çavuşbaşı Kasrı’nda gerçekleştirilen iftar programına yoğun katılım oldu. Standart Pompa şirketinin ortakları Şeref Çelebi ,Cevat Terzi ve Erol Çelebi eşleriyle birlikte misafirlerini kapıda karşıladı. Tüm davetlilerle tek tek ilgilenerek oturacakları masalara kadar eşlik ettiler.

Daha önce siyasetle de uğraşan Şeref Çelebi’nin siyasette birlikte yol yürüdüğü arkadaşları da iftar programına katılanlar arasındaydılar.

Standart Pompanın kuruluşundan bugüne sinevizyon gösterisi sunuldu.Sinevizyon gösterisinde çalışanlarının tek tek resimleri gösterildi.Çalışma yıllarına göre gruplar halinde çalışma alanlarından resimleri gösterilen çalışanları ve aileleri resimlerini gördüklerinde çok sevindiler.Çocuklar babalarının ve annelerinin resimlerini görünce çok mutlu oldular.

Standart Pompa şirketi çalışanlarının aileleriyle de bir araya geldiği organizasyonda iftar saatine kadar semazen gösterisi ve Türk sanat musikisi eşliğindeiftar saatini beklediler. Okunan ezanla iftarlar açıldı. Türkiye’nin ilk yerli pompalarını üreten Standart Pompa şirketi yönetici ve eşlerinin de hazır bulunduğu program, davetlilerin samimi sohbetleri eşliğinde devam etti.  Çelebi ve Terzi misafirleriyle yakından ilgilenerek uzun uzun muhabbet ettiler.

İstar programına katılan çalışanlarının çocuklarına hediyeler  verdiler.Çocuklar Hacivat Karagöz oyunları ile birlikte saatlerce eğlendiler.

İftar programı, Çelebi ve Terzi ailelerinin misafirlerini uğurlamasıyla sona erdi.

STANDART POMPA

STANDART POMPA VE MAKİNA SANAYİ TİC. A.Ş. 1957’den beri kaliteli, sağlam ve çevreye duyarlı pompalar üretiyor. Türkiye’nin ilk yüzde yüz yerli pompa üreticisi olarak yola çıktılar. Zaman içerisinde sınırları aşarak uluslararası satış ağınıı büyüterek ihracat yapmaya başladı.

Kurulduğu günden beri öncelikli hedefi doğanın ve insanın öneminin farkında olarak hizmet vermek oldu. Kaliteli ve güvenli ürünlerle etkili ve doğru çözümler sunuyorlar. Yaşadığımız çağın sorumluluklarını üstelenmekten duyduğumuz gururla üretimde de çevreye duyarlı, verimli ve sürdürülebilir bir yol izliyor.

Teknolojiyi yakından takip ederek hem sektöre katkı sağlıyor hem de ona yön veriyor. AR-GE bölümü ile var olandan farklı, kusursuz kalitede ürünlere ulaşmak için yatırımlarınıı arttırıyor. Yarım asrı aşan tecrübesi, üçüncü nesilde devam eden istikrarı geleceğe olan güveni arttırıyor.

Bugün sadece Türkiye’de değil dünyada kurulan endüstriyel proseslerde ve petro-kimya sanayinde, tarımsal sulamadan genel amaçlı su temini, atık su transferi ve arıtma tesislerine varıncaya kadar sıvıların basınçlandırılmasına gereksinim duyulan pek çok alanda Standart Pompa ürünleri kullanılıyor. Sistem verimini optimize eden pompa grupları, yangın korunum sistemleri ve hidroforlar pompa sektöründe dünyaca kabul görmüş, alanında geçerliliğe sahip standartlarda üretilmektedir.

Almanya, Hollanda, İsveç, Norveç, Belçika, İsviçre, İspanya, İtalya, Danimarka, Yunanistan, Rusya, Irak, Birleşik Arap Emirlikleri, Suriye, Lübnan, Ürdün, Mısır, Hong Kong, Tayland, Filipinler ve Sri Lanka gibi pek çok ülkede, pek çok projede Standart Pompa ürünleri yer alıyor.

Standart Pompa, 22.000 m2’lik kapalı alan üretim tesisi, 4.500 m2’lik yönetim binası, alanında uzman çalışanlar, Ankara ve Ege Bölge Müdürlükleri 150 bayi ve 114 teknik servis, yurt dışı temsicilikleri ile hizmet vermeye devam ediyor. Kalite, güvenilirlik, yurt içi ve yurt dışında en iyi servis sağlama standardından vazgeçmeden müşterilerine gelecekte de hizmet ve çözümler üretmeye devam etmektedir..

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here