SÖNMEZLER’DEN GÖRKEMLİ AÇILIŞ …

832

Şile Otoban bağlantı yolu, Çayırlar mevkiinde yeni binasında hizmet vermeye başlayan Sönmezler Bellona ve İstikbal mobilya mağazası 15 Mart Cuma günü görkemli bir törenle açıldı.

Sönmezler ailesinin büyüğü Bilal Sönmez’in evsahipliğinde gerçekleştirilen açılışa, Bellona İstanbul Genel Müdürü İhsan Emran,Bellona Marka Müdürü  Volkan Yücedağ,İstikbal İstanbul Bölgesi Genel Müdürü Cüneyt Ocak , İstikbal Marka Müdürü Bülent  Alıcı ,Şile Gönül ittifakı ve  İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Rahmi Çakar ,Standart Pompa ‘dan Cevat Terzi ve Cihat Çelebi ,Muhtarlar , STK Başkanlarının yanı sıra Şile’den ve Ağva’dan çok sayıda davetli katıldı.

Saatler öncesinde başlayan hazırlıklar saat 14.30’daki açılış programında kadar devam etti. Sunuculuğunu Asu Can Özkabayel’in yaptığı programın açılış konuşmasını Sönmezler Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Sönmez yaptı.

Bilal Sönmez konuşmasında; “ sayın misafirlerim, sevgili müdürlerim hepiniz hoş geldiniz. Sizleri burada görmekten şeref duyuyorum. Hepinizin huzurunda her şeyimizin kaynağı, çalışmamızın ve bugünlere gelmemizin en büyük emektarı  anneme çok teşekkür ediyorum. Mağazamızı açıyoruz, inşallah hayırlı olur, insanımıza hizmet verip bölgemize değer katarız. Hepinize tekrar teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum” dedi.

Ardından mikrofana Bellona Marka Müdürü Volkan Yücedağ geldi.

Yücedağ konuşmasında; “sektörün en iyi markalarından biridir. Ürünlerinde bir evin içerisinde ihtiyaç olan tüm ürünlere sahiptir. Bununla beraber şu andaki kampanyalarımız, devletimizin kdv uygulaması, enflasyonun mücadele programıyla beraber çok güzel bir ivme yakaladık. İnşallah güzel satışlar diliyoruz” dedi.

İstikbal Marka Müdürü Bülent  Alıcı’da konuşmasında; İstikbal markamızın Türkiye genelinde 625, bölge genelinde 63. Mağazamızın açılışında sizlerle beraber olmaktan son derece mutlu ve gururluyum” dedi.

Konuşmaların ardından yapılan dula ve kurdele kesimi ile açılış gerçekleşmiş oldu.

Sönmez kardeşler Bilal Sönmez ,Üzeyir Sönmez ,Celal Sönmez eşleri ,çocukları mağaza Müdürü Necati Sönmez ve mağaza personeli davetlilerle yakından ilgilendiler ,misafirlere  mağazayı gezdirdiler.Mağazayı gezenler böyle güzel bir mobilya mağazasını Şile’ye kazandırdıkları için  Sönmezler ailesine teşekkür ettiler ve hayırlı olsun dileklerinde bulundular. Açılış mehter takımı ile başladı, ikramlarla sona erdi.