Site yönetici başkanları ve eşlerinden Sipahi’ye destek

212

DP Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Hüseyin Avni Sipahi, akşam yemeğinde Çekmeköylü site yönetici başkanları ve eşleriyle bir araya geldi.  Gecede, site yönetici başkanları ve eşlerinden Sipahi’ye destek kararı geldi.

Sitelerin yeşil alan düzenlemesi belediyeden 

Laila Düğün Salonu’nda düzenlenen akşam yemeğine Demokrat Parti Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Hüseyin Avni Sipahi’nin davetlisi olarak site yönetici başkanları ve eşleri katıldı. Yoğun katılımın sağlandığı davete  iştirak eden site yönetici başkanları ve eşlerine teşekkür ederek konuşmasına başlayan Sipahi, katılımcılara projelerinden bahsetti. Sitelerin yeşil alan ve park düzenleme yükünü artık belediye başkanı olduğunda kendilerinin üstleneceğini belirten Sipahi,” Belediyeler; mahalle, cadde ve sokaklarda yaptığı düzenlemelerden siteleri mahrum bırakmaktadır. Bu da site sakinlerine aidat yükü olarak geri dönmektedir. Bu düzene başkanlığımız döneminde son vereceğiz” dedi.

‘Kiracıya hayat ev sahibi rahat’

‘Kiracıya hayat ev sahibi rahat’ projesine de konuşmasında değinen Sipahi, konuşmasını şöyle tamamladı: “Kiraların yarısını, bizim yönetimimizde belediye karşılayacak. Bu sayede kiracı, kira yükünden ev sahibi de ödeme alma sıkıntısından kurtulacak. Tek derdimiz vatandaşı mutlu etmek. Bunun için aday oldum. Sizlerin de bu projelerimizi dikkate alarak bizlere desteklerini esirgemeyeceğini umuyorum.”

Sipahi’nin açıklamalarının ardından ise söz alıp konuşma gerçekleştiren  site yönetici başkanları ve eşlerinden Sipahi’ye destek kararı geldi.