SİPAHİ, OBEZİTE VE DİYET KLİNİĞİ’NİN AÇILIŞINA KATILDI

163

İntern Nörobilim Uzmanı& Diyetisyen Nurettin Şahinli yönetimindeki Umut Beslenme Danışmanlık ve Diyet Merkezi, Çekmeköy’deki 3 katlı yeni modern merkezinde Umut Obezite ve Diyet Kliniği olarak hizmet vermeye başladı. Kliniğin açılış kurdelesini DP Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Hüseyin Avni Sipahi kesti.

Çekmeköy’de bir süredir hizmet veren Umut Beslenme Danışmanlık ve Diyet Merkezi, artık yeni yerinde Umut Obezite ve Diyet Kliniği olarak faaliyetlerini sürdürecek. Mimar Sinan Mahallesi’ndeki Umut Obezite ve Diyet Kliniği’nin 3 katlı yeni modern yeri renkli bir açılış töreniyle hizmete açıldı. Açılışta İntern Nörobilim Uzmanı& Diyetisyen Şahinli’nin dostları ve ailesini yalnız bırakmayan bölgenin sevilen ismi DP Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sipahi, ‘Hayırlı olsun’ dilekleri ile açılış kurdelesini kesti.

Umut Obezite ve Diyet Kliniği’nin açılışında merkezi gezip hizmetler hakkında Nurettin Şahinli’den bilgiler alan Hüseyin Avni Sipahi, yerel yöneticilerin günümüz çağında bu gibi merkezlerle mutlaka ama mutlaka işbirliği yaparak toplumun önemli bir gereksinimi noktasında vatandaşlara hizmet sunması gerektiğini kaydetti. Kendisinin 31 Mart’ta seçilmesi halinde ilçedeki bu gibi klinikler ve merkezler aracılığı ile topluma faydalı hizmetler vereceğini söyleyen Sipahi, “Bu işyerimizin başta bölgemiz insanı olmak üzere sahiplerine ve çalışanlarına hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.