Şilespor’un Yeni Başkanı K.Tanju ALTINAY oldu …

432

Şilespor Genel Kurulu bugün Şilespor Kulübü lokalinde gerçekleştirildi.Genel Kurul Saygı duruşu ve İstiklâl Marşının okunmasıyla başladı.Yönetim Kurulu faaliyet raporu, bilanço ve gelir – gider tablosu, denetim tablosu raporları okundu ve oylaması yapıldı.Divan Başkanlığını İstanbul Saha Komiserleri Derneği Başkan Yardımcısı Erdem Rizeli’nin  Saymanlığını Mustafa Köprü, Fahrettin Bektemur yaptığı Genel Kurul sonunda Şilespor Kulübü

Yönetim kurulu Asil Üyeliklerine

Tanju Altınay, Saim Göçmen, Emin Karataş, Zeki Keçeci, Savaş Çetin, Mirsat Türker, Serkan Kapancı

Şilespor Kulübü Yedek Üyeliklerine

Ruhi Kaya, Tamer Öztaş,Serhat Kayra, Kaşif Sönmem, Oktay Nalbant, Fahrettin Bektemur, İsmail Yaylalar

Denetim Kurulu Asil Üyeliklerine

Kamil Tekyıldız, Sinan Alp, İlhan Yurttaş

Denetim Kurulu Yedek Üyeliklerine

Mehmet Altınay, Mustafa Köprü, İrfan Yurttaş getirildi.

Şilespor Kulübü Başkanlığına seçilen Tanju Altınay ,

Yaptığı konuşmada geçmişte Kulübümüze geçmişte  hizmet eden aramızda olmayan büyüklerimizi Saygı ve rahmetle anıyorum.İlk hedeflerimiz  vatanını,bayrağını  devletini, milletini seven bir nesil yetiştirmek amacıyla  eğitime önem vermek, engelliler için sosyal proje gerçekleştirmek ve Şilespor Kulübümüze kurumsal kimlik kazandırmak olacağını belirtti. Altınay , Süper Amatör ligde Şilespor Kulübümüzü görmek istiyoruz bu amaçla hemen çalışmalara başlamamız gerekiyor. Belediye Başkanımız Sn İlhan Ocaklı,Ak Parti İlçe Başkanı Sn Erdoğan Akgül, Onursal Başkanımız Ünal Başaran, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Bedrettin Naim Arslan’a verdikleri destek mesajlarından  dolayı teşekkür ediyorum.

Şilespor Kulübü Başkanı K. Tanju Altınay’ın geçmiş dönem Kulüp Başkanı Mehmet Altınay’a verdiği teşekkür plaketi ile Şilespor Kulübü Olağan Genel Kurulu sona erdi.