ŞİLE’Lİ TEK MİLLETVEKİLİ ADAYI KİM OLDU?

0
1381

24 Haziran’da yapılacak seçimler için 27. Dönem Milletvekili adayları bu akşam belli oldu.İstanbul 1. Bölge Milletvekili adayları içerisinde MHP listesinde yer alan Şileli tek aday Av. Kadir Can Karataş oldu.

Şile Gökmaslı Köyünden olan Av.Kadir Can Karataş 30 yaşında, evli ,kendine ait bir avukatlık bürosu vardır.

MHP Şile İlçe Başkanı Mustafa Pıçak’ın önerdiği ve arkasında durduğu Kadir Can Karataş MHP İstanbul 1. Bölgeden listede yer aldı.

Şilelilerin yıllardır özlem duyduğu Ankara’ya bir vekil gönderme çabaları gerçekleşmeye başlıyor.Av Kadir Can Karataş ŞADER (Şile Ağva ve Civar Köyleri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi) Gökmaslı Köyü Derneği Yönetim Kurulu Üyesi .

Av.Kadir Can Karataş ;öncelikle MHP Şile İlçe Başkanım Mustafa Pıçak ve Yönetim Kurulu Üyelerine,MHP İstanbul İl Başkanım M.Bülent Karataş ve MHP Genel Başkanım sayın Devlet Bahçeli’ye bana güvendikleri ve Milletvekili aday listelerinde bana yer verdikleri için çok teşekkür ediyorum.Çıktığım bu kutlu yolda bana destek veren tüm Şileli hemşehrililerime saygı ve minnetlerimi sunuyorum.Partimin bana olan güvenini siz hemşehrilerimin vereceği destekle boşa çıkarmayacağım. Şilemizi Ankara’da en iyi şekilde temsil edeceğim dedi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here