Şile’de Yaz Futbol Okulu Sona Erdi

824

Şile Halk Eğitim Müdürlüğü nezdinde açılan ve TFF Milli Eğitim Bakanlığı sertifika sahibi Fevzi Koca hoca’nın çalıştırdığı yaz futbol okulu yapılan törenle sona erdi.Katılan gençlere madalyaları verildi.

Törende Şile Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ömer Faruk Ucer,Şile Spor İlçe Müdürü K.Tanju Altınay ,Şile Emniyet  baş komiseri Mustafa Özdemir,tecrübeli antrenör Orhan Gençer ,ŞADER Genel Sekreteri Necati Sönmez,çok sayıda  veli ve futbol severler katıldı.

Bu yıl ŞADER’in futbol topu ve madalya sponsoru olduğu yaz futbol okulu yapılan muhteşem madalya töreniyle sona erdi.

Bu yıl 3.cüsü gerçekleştirilen yaz futbol okuluna 120 genç katıldı.50 genç madalya töreninde hazır bulunarak madalyalarını aldılar.Futbol okulu Ekim ayında yeni kayıtlarını alarak kışında eğitimine devam edecek.

ŞADER adına madalya törenine katılan Genel Sekreter Necati Sönmez;öncelikle ŞADER başkanım Süleyman Hilmi Eren’in selamlarını iletiyorum.Başkanım Sahilköy’de başka bir etkinliğe katıldığı için gelemedi.Biz ŞADER olarak gençlerimizin her zaman yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz.Üzerimize düşen ne görev olursa yerine getirmeye hazırız ,yaz futbol okulunu düzenleyen Şile Halk Eğitim Müdürü Ömer Faruk Ucer’e ve gençlerimizi çalıştıran Fevzi Koca hocama ve emeği geçen herkese teşekkür ederim dedi.

Şile Halk Eğitim Müdürü Ömer Faruk Ucer ;yaz futbol okulumuza katılan gençlerimize,velilerimize,hocamıza ve özellikle bizleri kırmayıp Futbol topu ve madalyalarımızı alan ŞADER başkanı Süleyman Hilmi Eren ve yönetimine teşekkür ederim dedi.