ŞİLE’DE YAZ BOYU FESTİVAL ETKİNLİKLERİ AĞVA’DAN START ALDI…

117

Şile Belediyesinin yaz sezonu boyunca düzenleyeceği festival etkinliklerin ilki 1 Temmuz Cuma akşamı Ağva Meydanında düzenlenen Zehra konseri ile başladı.


1 TEMMUZ DENİZCİLİK VE KABOTAJ BAYRAMI COŞKUSU ZEHRA KONSERİ İLE DORUK NOKTAYA ULAŞTI

1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı dolayısıyla Ağva Yeşilçay nehri üzerinde bulunan teknelerle kortej düzenlenerek, kutlamaların bir ayağı da Ağva Mahallesinde ki vatandaşlar ve denizcilerle birlikte gerçekleştirildi.

Şile Kaymakamı Mehmet Nebi Kaya, Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı ile ilçe protokolü kortejde hazır bulunurken, çok sayıda vatandaşla birlikte meşaleler eşliğinde kortej etkinliği gerçekleştirildi.

Ses sanatçısı Zehra’nın Ağva meydanında birbirinden hareketli ve popüler şarkıları eşliğinde gerçekleşen konserine Şile ve Ağva halkının yanı sıra çevre ilçelerden de çok sayıda dinleyici katıldı.


AĞVA’MIZ HER ŞEYİN EN GÜZELİNİ HAK EDİYOR.

Çok sayıda dinleyicinin doyasıya eğlendiği gecede sanatçı Zehra’ya Şile halkı adına çiçek takdim eden Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı ‘’Şile’mizde ve Ağva’mızda yaz boyu etkinliklerimiz ara vermeksizin devam edecek. İlçemiz etkinliklerin ve konserlerin en güzelini hak ediyor. Katılım sağlayan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum’’ dedi.